Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látott már szellemet...

Ki látott már szellemet egyáltalán léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
csak úgy, hogy nem tudom biztosan megmondani, hogy szellem volt-e, vagy hallucináció. Van úgy, hogy csak futólag rápillantok valamire, egy árnyékot látok elsuhanni, és amire ráeszmélek, már nincs ott. De nem félek tőlük:)
2014. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

...amikor egy emberrol van szo, ott vannak fizikai es lelki tulajdonsagok pl.

TEis egy testet oltott szellem vagy, a lelek!

2014. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
hat fogalmam sincs, hogy leteznek e szellemek, minden esetre en nem szeretnek egybe se belebotlani :-D de amugy egyik ismerosom vallja hogy a nagyanyja tobbszor megjelent neki. Ugy magyarazta, hogy egy szurke arny alak volt a szoba kozepen. Megy egyszer almaban vele almott es almaban pofonagta es felebredt ra es ott volt egy keznyom az arcan. Persze nem tudom hogy ez igaz e de a csaladtagjai is megerositettek nekem hogy tenyleg ott volt az arcan egy keznyom. Meg nem csak o hanem mas csaladtagja is latta mar elhajolni a virag levelet vagy a zongorajuk megszolalt magatol. En hiszek nekik mert tenyleg nem orultek es ilyen ezo megszallottak. Valaki fogekony az ilyenre valaki nem. Velem csak egy erdekes dolog tortent. Felebredtem az ejszaka kozepen es valaki horkolt mellettem...mai napig nem tudom ki...de ez mar nagyon regen volt. :)
2014. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Szellemek léteznek. Én a dédi mamámmal szoktam álmodni (akit ismertem), meg egy dédi tatámmal, akit sose ismertem.

A dédi tatámról az volt az első álmom, hogy álmomban megjelent, és bemutatkozott, hogy ő az én dédi tatám. Kicsit féltem ezek után, aztán többször álmodtam vele, egész addig, míg ki nem mentem a temetőbe. Mikor kimentem a temetőbe, akkor éjjel álmodtam vele utoljára, fülembe súgta hogy "szeretlek".

Dédi mamámmal álmomban legtöbbször beszélgetek.

Én félek a szellemektől.

2014. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Laylah ***** válasza:
88%
Én láttam, és igen, léteznek. Ugyanolyanok, mint bármilyen ember, csak fizikai test nélkül. Mai napig nem tudom megérteni, miért féltek tőlük, ennyi erővel bármelyik embertársatoktól is félhetnétek, mert pl. kék/barna szeme van (ergo nem pont olyan, mint ti)...
2014. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó,én az emberektől is félek....ha azok között vannak pszichopaták,meg rossz szándékúak,akkor a szellemek között is lehetnek nem?

Kérdező,egyszer éjjel mentem a szobámból a fürdőszobába,ez az előszobából nyílik jobbra,szemben a nagyszoba van.Az ablak előtt egy ember alakú,sötétes árny elsuhant előttem.Le lehetett venni a szituációból,hogy észrevett,megijedt tőlem,és gyorsan elsuhant egyenesen muterék ágya felé.Ettől speciel nem ijedtem meg,inkább csak meghökkentem.Utána próbáltam racionális magyarázatot keresni rá,de nem találtam,a fizikai ráhatásokkal(fény,saját árnyékom,stb..) nem lehetett megmagyarázni a dolgot sehogyan sem.Vannak szellemek,és hasonlók.

2014. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

"Láttam" már fekete szellemlepkét. Ami látomás volt, akárcsak a többi szellem. Ezt egy orosz tudós is leírta:

L. Vasziljev - Telepátia [link]

A telepátiának van olyan formája is ami látomással vagy hangok hallásával jár. Én ennek a tudósnak hiszek, mivel az életben is bebizonyosodott hogy igaza van.

2014. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lucia99 válasza:
66%
én még nem láttam de vannak szellemek
2014. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 007 fröccs válasza:
50%
Én is tapasztaltam és tudom hogy léteznek akár ki akár mit mondd delézeznek. Állitolag addig boyongana a földön amég fel ne szenteli a pap a testét.
2017. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tavirózsa04 válasza:
21%
Szellemek nem léteznek ez abszurd gondolat. Valami nem mozgathat tárgyakat nem beszélhet ezekhez a dolgokhoz energia kell, ami ha csoportosulna eg hús-vér ember állna előtted. De mivel a szellemeknek nincs testük ezért ez lehetetlen. Az embernek is van lelke, de ez egy más téma. A lelked nem fog hajnali egykor ,,húúú"- z ni, amúgy erre egy szellem se képes, mert nem létezik.
2018. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!