Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A 2 éve halott apósomat mért...

A 2 éve halott apósomat mért érzem a hátam mögött mikor fel ébredek éjjel!? Több lennt!

Figyelt kérdés
Csak éjszaka érzem hogy ott van a hátam mögött és hogy figyel de csak a fürdőszoba főleg ha kezet vagy arcot mosok a tükör pont előttem van és néha azért nem merek fel nézni nehogy lássam a tükörben!
2014. márc. 26. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a fürdő mellett volt a szobája és itthon halt meg!
2014. márc. 26. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Vajon mi törtenik a lelekkel, miutan a test meghal? Javasolnek egy energetikai tisztitast a lakasban, pl. bioenergetikus, pap, es a buddhistaknak is van ilyesmi modszere.
2014. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A nagypapámmal is történtek már hasonlók. Szerintem időnként megjelenik ott a lelke /szelleme/, és akkor valószínűleg az érződik. De ez nem rossz indulatból történik meg, sőt, szerintem csak vigyázó szándékkal jelenik meg.
2014. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés?
2014. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bekepzeled magadnak, akkor azt is fogod erezni.
2014. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mert ott van.
2014. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ott, túl sok horror filmet néztél...


Az ember egy nagyon bonyolult gép, ami egy idő után tönkremegy (meghal), pont mint bármi más.

Ha tönkremegy pl. a TV-tek, attól is rettegsz este, nehogy megjelenjen a nappali falán?... Apósod egy nagyon bonyolult gépezet volt, aki (vagy inkább ami) tönkrement... Te is az vagy, én is. Max úgy jelenhetne meg mögötted a tükörben, ha az egyik családtagod kiásná és becsempészné valahogy mögéd, miközben mosakszol... De ettől ne félj, nem hiszem hogy ilyen morbid lenne a humorérzékük...


Gondolkodj reálisan...


Két dologban különbözük a mai műszaki cikkektől:


1. Más anyagokból vagyunk. (Bár van ami megegyezik.)

2. Sokkal összetettebbek - ha úgy tetszik, sokkal bonyolultabbak - vagyunk a ma létező műszaki cikkeknél, és ennek köszönhetően van intelligenciánk.


Ennyi. ;)

2014. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!