Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már olyan érzésed mintha...

Volt már olyan érzésed mintha ott lennének este a szellemek veled?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2009. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
nem
2009. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
igen
2009. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
nem... (de jobb is:)
2009. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hm hol is kezdjem. Talán ott, hogy velem kiskorom óta fura dolgok történnek, olyanokat látok amiket mások nem, és olyanokat hallok amiket rajtam kívül senki.

Még mikor egészen kicsi voltam, na jó annyira nem, talán 7-8 éves, kertes házban laktunk. Szép nagy ház volt, de ez lényegtelen :) Ha beléptünk a bejárati ajtón, egy folyosóra értünk aminek a végén volt a nappali, mellette mindkét oldalon szobák.

Én a nappaliban ültem a kinyitható kanapén, ami franciaággyá volt alakítva, nem volt alja hanem 4 lábon állt. Azt hiszem tv-t néztem vagy vártam anyát, már nem emlékszem pontosan, a lábamat meg lelógattam az ágyról. Egyszercsak éreztem hogy egy kéz kulcsolódik a bokámra és erősen megszorítja. Le akart rántani az ágyról. Annyira megijedtem hogy még sírni is elfelejtettem egy percig. Üvöltve rohantam a másik szobába, de gondolhatjátok senki nem hitt nekem:S

Azóta soha de soha nem lógatom le a lábamat semmilyen ágyról, még a sajátomról sem!

És ez csak egy történet a számtalan közül!

2009. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
mese
2009. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
néha igen
2009. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2009. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
igen, nem csak este, és sajnos nem csak érzés... igencsak erős a szellemtevékenység körülöttem, kisgyerekkoromban tisztán láttam is őket, és ezt sosem fogom elfelejteni... a poén az, hogy a párom ugyanilyen, tehát mostmár duplán ér minket a szellemtevékenység :) valahogy mindig rossz időben vagyunk rossz helyen és mindig meglátjuk/halljuk/tapasztaljuk az ilyesmit... van egy olyan érzésem,hogy ez csak bizonyos emberekkel van így, mert pl édesapám egész életében azt várta, hogy csak legalább egyszer átéljen valami ilyesmit, de hiába...pedig hisz benne...én meg szívesen elkerülném, mert a szívroham kerülget néha(nem lehet megszokni), mégsem megy
2009. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!