Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már kísértetet? Ha...

Láttatok már kísértetet? Ha igen, írjatok róla.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 19:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
52%
igen... videón az is átverés volt....
2009. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
43%
azért még nem ment el az eszem... teljesen!
2009. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
láttam már..és hallottam is...pár napra megnémultam..nagyon ijesztő...van hogy mostis rémálmom van...:(
2009. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én látni nem láttam, de 1 éve kb volt egy olyan élményem... húúh


szóval éjfél lehetett, és felébredtem, alapból rossz érzésem volt, meg rosszat is álmodtam egy rémalakról. Hason fekve alszom mindig és úgy ébredtem hogy csak a szemem nyitottam ki, és nem mozdultam meg. Megnyugodtam és próbáltam aludni, de volt ilyen rideg érzésem, mintha valami lenne mögöttem. Egyszer csak elkezdtem érezni, ahogy a takaró húzódott le a hátamról, és egy hideg kéz érintését ( az ujjai hegyét) ahogy húzza le rólam. Jég hideg volt...:S Azt hittem , hogy a takaró magától csúszik le rólam, így felemeltem a lábam, hogy ne csússzon tovább, de mégis csúszott...Igazából ekkor jöttem rá, hogy az a hideg kéz nem csak a hidegfutkosás.. feküdtem tovább, és amikor már a fenekemnél járt a takaró hirtelen kiszaladtam, nagyon féltem.. Egész éjjel nem aludtam... Lehet röhejesen hangzik, de nem álmodtam, és semmi dilim nincs. Soha nem gondoltam hogy ilyen van, vagy mi..Néha még most is eszembe jut, és olyankor nem tudok aludni... 17/L

2009. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen de amikor felkapcsoltam a villanyt kiderült hogy a macska sunnyog a szobában.(A szeme is fel villant a szórt fénynél)
2009. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
67%

Egyszer arra ébredtem, hogy valami van a hasamon. Egyre feljebb ment, és egy gyenge szuszogást éreztem. Amikor már ott volt majdnem a nyakamnál, megfogtam azt a valamit, felkapcsoltam az éjjelilámpát és megláttam...

A tengerimalacom! Véletlenül nyitva hagytam a ketrecét.

2009. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
97%
egyszer mikor jöttem haza nem volt otthon senki és mikor benyitottam halottam ,hogy a hugom szobájából furcsa hagog jönnek ki. azt gondoltam ,hogy csak kintről jönnek be a zajok gondoltam bemegyek becsukom az ablakot.mentem be láttam ,hogy csukva van az ablak.a furcsak nyikorgást még mindig halotamhirtelen éreztem hogy van vmi mögötem van. éreztem hogy megfogja a hajam.megforultam és egy feketeköppenyes öreg férfi ált ott aki a levegőben lebegett.anyira megijedtem hogy mozdulni sem birtam.szerencsére megcsörent a mobilom és eltünt. azóta is féleg egyedül a házban.
2009. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A kereső használatával itt a gyakorikerdesek.hu-n is több hihető történetet lehet találni.

Aki nem találkozott még semmi "megmagyarázhatatlannal" az úgyis csak ki fog röhögni, mondhatsz bármit.

Akik találkoztak, vagy minimum egy közeli ismerős mesélt ilyet, azok talán válaszolnak. Reméljük.

Ha érdekel az "igazság", legalább az alábbi könyvajánlót olvasd el (egy orvos kandidátus írta), ha a könyvet nem is (pedig érdemes lenne, pl. nem félnél többet).

[link]

2009. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%
Este kb. fél 9-kor hazafelémentem. Már indultam fel. (emeletes ház) Áram szünet lett. Halk nevetést hallottam. Leesett egy papír amire ez volt írva: BOO! (ami magyarul BÚ!) Nagyon megijedtem. Aztán rájöttem h. biztos csak valaki szórakozik velem. (kivéve az áramszünet)
2009. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
72%
Nem kísértet de... Otthon kimegyek egy kis friss levegőre. Ahogy nyitom az ajtót felborítom a seprűt az ráesik a macskára a macska nyávog egy nagyot én nagyon megijedek rácsukom az ajtót a lábamra elesek lerántom a telefont a telefonból kiesik a sim kártya ezért egy hangos síppal segíti félelmemet anyám véletlenül rálép a kezemre én ordítok egy óriásít! The end
2009. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!