Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érzékelem a szellemeket?

LLP kérdése:

Érzékelem a szellemeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki ezt a kérdést elolvassa csak akkor válaszoljon ha otthon van ebbe a témába.

Nos mióta a macskám Murci meghalt azóta időnként a szobámba erősebben vibrál a levegő. És érzek egy nyomasztó, fojtogató érzést a bal oldalamon. Mintha valaki vagy valami belemarkolna és szorítaná...

Az egész valójában úgy kezdődött hogy a Macskám már 3 hete feküdt egy kosárban. Egyik este úgy 10 óra tájban egy nagyon erős érzés lett úrrá rajtam. Nagyon erősen biztos azt éreztem fenn kell maradnom mert különben a valami elviszi a Murcit. Éreztem, mintha valaki más is lett volna a szobámban rajtam és a macskámon kívül. természetesen fenn maradtam. De 1 óra múlva a levegő már még jobban vibrált. Akkor valami ostobaságot csináltam, kétségbe voltam esve. Felkaptam egy párnát és "Nem viheted el a macskámat" kiáltással a semmihez vágtam. Pár napra rá Murcit elvitte anya el kellet altatni. Amikor megjött már tudtam Murci már nincs köztünk. Akkor aznap még ott helyben jó kisírtam magam. Másnap fura érzésem volt hiába gondoltam Murcira, néztem a fényképét nem tudtam sírni. Nem érzékeltem a hiányát. Azóta nem tudok sírni. Félretettem őt, nem tudom miért. És ezután kezdőttek meg a fura dolgok.

Épp a szobámban voltam el voltam foglalva írtam és egyszer csak felnéztem a levegőbe egy kijelölhetetlen helyen vibrált. Azután szépen lassan elkezdett szorítani az a kéz. Akaratlanúl is ezt hallottam az agyamban "FÉLEK" "FÉLEK" "FÉLEK" azután pár másodperc múlva szépen lassan megszűnt ez az érzés újra a régi lett minden.

Már hatszor tapasztaltam ezt. A legutóbbi alkalomkor Szlovákiában a Jozefína hotelben. Mit tegyek? mi ez? A panzióban már súlyosabb lett ez a baj lélekszakadva rohantam ki és a többiek most mind az hiszik látom a szellemeket! Megőrülök. Anyám nem hisz nekem. Miért is hinne.

Kérlek segítsetek!



#szellem #paranormális #érzés félelem
2014. máj. 21. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nő létedre annyira nem hatottál meg, mint téged másnap az említett Murci. Hány éves is vagy? Ostoba feltevés ne itt szórakozz ehhez hasonló dolgokkal. Pici vagy hozzá még, és nem utolsó sorban buta. Dilettáns létedre tudsz rizsázni. Itt 1 kérdés van. Lehet ezzel foglalkozni de ez rajtad múlik és onnantól kezdve csak másabb lesz. Értem itt úgy hogy nem éppen fényesebb. Ne hidd hogy látsz bármit is főleg ne vágj fel ne érezd magadat különlegesnek aludj rá mert nem vagy az vegyél vissza. Ha meg biztató dolgokat szeretnél hallani nem fogsz, mert egy ilyen személyt nem fog senki sem biztatni főleg mert nem is lehet. Ne is mondj ennyi mindent el magadról 1 szövegben. Felesleges, és buta dolog.
2014. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De hát nem is akarom érezni! És nagyokos mit csinálok ha legközelebb megint érzem majd azt az érzést? Nem is tudom milyen lenne ha továbbra is folytatódna. És az osztálytársaim? Ők le se szállnak erről a témáról. Azt hiszik mindenütt szellemet látok. Sőt! Szellemet akarnak idézni!

Csak azt mond meg hogy ha folytatódik akkor mit tegyek?

Kösz de nem szeretném ha diliházba küldenének vagy nyugtatót írnának fel.

2014. máj. 21. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislány. Az egész ott dől el hogyha nem akarod érezni akkor kizárod ezáltal ezek eltűnnek. Ne nézz már hülyének több éve ezzel foglalkozom. Ha meg lesz folytatása amiről csak is te tehetsz mert hagyod és be is fogadod akkor ne félj vagy hívd Mihály arkangyalt. Mihály arkangyal, kérlek kísérd el ezt a lelket a fénybe!
2014. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem téged max csak egy pedofil markolgat
2014. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beképzeled, ennyi.

Lehet, hogy valamiért nem érzed a cicád hiányát, de az agyadban ez teljesen máshogy játszódik le.

Nem fáj, az agyadban viszont nagy traumát okozott, ezért az hallucinál.

2014. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hozzád ért az engedéjed nélkül

jelentsd fel az egészet

2014. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi most már nem érzek fura dolgokat és újra tudok sírni.
2014. máj. 25. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj be a konyhába és vegyél elő tíz fokhagymát és 8 felvágott erőspaprikát. Rakd az asztalra. Moss fel, és kezd el ütni-rugdosni helyben a térdkalácsodat tízszer. Ha a végén megcsúsztál sikeres volt a szertartás és újra tudsz sírni ha felidézed ezt a fájdalmat. Murcit úgy felejtheted el hogy a képen lévő feje helyett a legidegesítőbb ismerősöd fejét képzeled el. Ha elkezded ütni a képet (még szét is téped) sikeres volt a megemlékezés. Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!