Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házunkban?...

Szellem van a házunkban? Miért zenél magától a járássegítő? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A húgom amikor fél éves lett vettünk neki egy járássegítőt, amin 5 gomb van, és mind különböző dallamot játszik le.(Ezen kívül még pár dolog van rajta, de az nem lényeges.)Mikor postán megérkezett, elemet tettünk bele és minden működött rajta. Majd kb. 2 hét múlva azt vettük észre, hogy néha magától is lejátszik egy dallamot. És azóta csak 2 gomb dallamát engedi lejátszani(az első kettőt), a többi 3-at nem. A dallam amit lejátszik az a 3. gomb, van mikor egymás után többször is lejátssza, de már annyira hogy zavaró. Amióta megvettük észrevettem, hogy a fényképeken(amiket abban a pillanatban készítek a fényképezőmmel) megjelennek fehér kis gömbök, van mikor egy, de több is szokott lenni. (Nem hibás a fényképező, és nem is piszkos a lencse.) Lehet -e, hogy a géppel együtt egy szellemet is vásároltunk? Ha igen jó vagy rossz szellem? El kell küldeni, vagy maradhat?

2014. jún. 20. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztosan valami eletronikai hiba. Garancia nincs hozzájuk ?

Szellemet nem szokás vásárolni...adják ŐK magukat ingyen...minden "szellem" a rossz oldalon áll. Én elküldeném, vagyis előbb elkövetnék mindent, hogy "lábát" eleve be se tegye.

2014. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem nagyon hiszek a szellemekben, de Istenben igen(tehát létezik ördög is). Ha meg léteznek szellemek akkor csak ijesztgetnek, nem tudnak bántani. Az ördög az más téma, mint a szellem. Én kivenném, és eltenném azt a járás izét, ha már nincs szükség, viszont ha kell és új akkor visszaküldeném.
2014. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet visszaküldeni, mert kéz alól vettük.
2014. jún. 21. 01:32
 4/8 anonim válasza:
Én szelély szerint nem vagyok szkeptikus de lehet hogy csak tényleg el van romolva.Nálunk is történtek fura dolgok pl:az ajtó becsapódott de mégcsak huzat sem volt.(ott helybe összefostam magam)Minden esetre ha szellem ne nagyon bojgasd,mert még ha jóféle akkor is tud rossz dolgot csinálni.(Essetleg a képeket megnéznepém ha lehet)
2014. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem kivehetnétek az elemet is a biztonság kedvéért
2014. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha képet feltöltesz, annak sokan örülnének. Egyébként azt se ártana végiggondolni, hogy az egyes fényképek milyen időben készültek, mert gömbök egyszerűen csak a levegőben lévő vízcseppektől is keletkezhetnek. (Éppen tegnap mutattuk ezt be a Múzeumok éjszakáján, egy fizikai előadáson.) Elektronikailag hibás gépek pedig néha nagyon is meglepő dolgokat tudnak művelni! Elég egy hibás csatlakozás, és máris bármikor lejátssza azt a dallamot.
2014. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az 5. válaszolónak igaza van mert ha kiveszitek az elemet és többet nem haljátok hogy lejátszaná a dallamot akkor elektronikai hiba ha viszont még mindig haljátok akkor szellem áll a háttérben
2014. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg csak a játéknak van valami baja, de lehet az is, hogy szellem van a dologban. Én megnézetném egy ügyesebb rokonnal, és ha semmi baja sincs akkor lehet hogy tényleg egy szellem van a dologban.
2018. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!