Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van köztetek olyan, aki látja...

Van köztetek olyan, aki látja és hallja is az emberi szem elöl elzárt világok lényeit? Szeretnék megismerni egy ilyen embert .

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Én ilyen vagyok. A szellemek rendszeresen,az angyalok ritkábban,kommunikálnak velem.
2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen, én.
2014. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha eleget iszok még Jézus, Buddha, Micheal Jackson és az Érmelléki Kuglófember is beszél hozzám. Írj privit hátha segíthetek <3.
2014. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Én csak a saját belső szellememet tudtam megtapasztalni, kiszálnni a testemből meg ilyenek. nagyon mély állapotba kerülve bizonyos szertől.
2014. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban tapasztaltam ilyet. Olyan 4-5 éves korom körül.
2014. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem mutatom minden embernek meg ezt a képességem. Miért kéne neked?
2014. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:)hát én olyan valakit keresek ,aki nem használ semilyen drogot vagy szert, hiszen ezek a dolgok müködnek mindenféle tudatmodosító szerek nélkül is . :)
2014. aug. 6. 21:02
 8/22 t_GaRami_a ***** válasza:
92%
Én láttam tegnap Jóska bácsit józanon nem vicc, én is tök józan voltam.
2014. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Részlet:

Sámán átléphet az időn és téren, pumává vagy madárra változhat, múltba és jövőbe utazhat.

Belelát emberekbe, meglátja azok betegségeit.

Sámánok által használt ilyen növények lehetnek pl: San Pedro kaktusz, Ayahuasca...


A világok közötti utazás:


A világok közötti utazásokhoz a sámánok egyik elengedhetetlen eszköze a dob ! :-)

A dob ritmikus ütése ( 3-4 Hz) segítette a sámánt annak a hipnotikus transznak az elérésében, amely a szellemvillágokban történő utazáshoz szükséges volt.


A dobon kívül szokás még néhol csörgőt is használni.


A dobon kívül különböző tudatmódosító szereket is használnak.

Ezek lehetnek bor, gombák, pipa (speciális gyógynövény keverékkel töltve).

[link]

[link]

2014. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
74%

Szia ! Én azt hiszem , hogy képes vagyok erre. Emondok neked egy esetet ami velem történt .

Este kutyasétáltatás közben láttam egy emberforma alakot , de pár másodperc múlva el is tünt . Volt mg sok ilyen esetem , és ha erre gondoltál , vagy kérdésed lenne irj üzit . ;)

2014. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!