Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miket és mitől láttam régen?

Miket és mitől láttam régen?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kb.ovis koromban mindig láttam este a szobában elalvás előtt,színes foltokat.Ahogy mozogtak,szálltak úgymond.De kb. ahogy elkezdtem suliba járni megszűnt.Még emlékszem mondtam anyukámnak is ,hogy mik az ok a színes foltok,ő meg csak azt mondta,nincs ott semmi,aludj már.Mi lehetett ez szerintetek?És már miért nem látom ezeket a színes valamiket?Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2014. aug. 26. 09:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Darren Shantól a Démontolvaj című könyv jutott most eszembe. :D
2014. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
67%
Köztudott tény hogy a gyerekeknek 3-4 éves korukig vagy tovább nyitva van a harmadik szemük. És álltalában a gyerekek mondják is a szülőknek hogy látnak,hallanak dolgokat de a szülő nem hiszi el stb. ez által ezt el nyomja benne. A szines foltjaid is valami féle védő angyalok vagy iylesmik lehettek vagy valakinek az auráját láthattad .
2014. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
lsd pls
2014. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Valószínű hogy LSD-t használt kiskorában utolsó,gratulálok..Dehát mindenki magából indul ki.:)
2014. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A magas vérnyomástól. alacsony vércukorszinttől is lehet hasonlókat látni, bár nem hiszem, hogy elalvás előtt olyan magas lett volna a vérnyomásod.
2014. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...csak az a furcsa ebbe,hogy mostmár miért nem látom..és nem nem szedtem semmit kiskoromban -.-
2014. aug. 27. 16:22
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet tudatod alatt szedted az lsdt szüleid etették veled
2014. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia! óvodás koromból énis emlékszek pár ilyen bizar,furcsa dologra ami mára megszűntek. Üzenetben beszélhetünk!
2014. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szedettek velem semmit,és titokban sem :D
2014. aug. 27. 21:52
 10/14 anonim válasza:
Mivel gyerek korodban fogalmad sem volt arról hogy mik ezek amiket látsz és a szüleid sem hitték el igy a 3. szemed bezáródott ezért nem látsz már ilyeneket. De ha képeznéd magad ilyen téren lehetséges hogy ujra ki tudnád nyitni
2014. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!