Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem szellemeket látok éjjel,...

Nem szellemeket látok éjjel, hanem tárgyakat lebegni. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem alvásparalízis.Tudok mozogni,éber vagyok. Csak 1-2 másodpercig látom,áll,távolodik vagy közeledik felém, aztán eltűnik.

Nem álom és szerintem őrült sem vagyok.

Vicceket nem kérek ha lehet.


2014. szept. 17. 09:03
 1/9 anonim válasza:
én a gáton láttam este 2 fehér valamit ami nem mozgott, és csak úgy eltünt hirtelen, úgy féltem, szoval megértelek,
2014. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz őrültnek lenni, hogy hallucinálj.

Mostanában én is szoktam. Nem vagyok őrült, csak túl feszült idegileg.

2014. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
A tárgyak néha szeretnek lebegni, nekik is kell egy kis testmozgás. Gondold el, egész nap mozdulatlanul kell maradniuk.
2014. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm,érdekes..Szerintem ezeket a dolgokat szellem idézni elő (?) .
2014. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Poff! Rossz a szemed.
2014. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a te tárgyaid (tehát valódi, ott lévő tárgyak) vagy mások (ilyen gömbök, kockák stb.)?

Nekem olyan szokott lenni, hogy a bögre közeledik felém az asztalon vagy mintha az ajtó nyílna kifelé, a toll gurul ide-oda az asztalon de a végén mindig ,,visszaáll" minden a helyére. Van hogy színes gömbök lebegnek fölöttem mielőtt elalszom. Szerintem ezt az idegkimerültség okozza, én is akkor látok ilyeneket ha nagyon fáradt vagyok.

2014. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem kértem vicceket. :)

Hétköznapi tárgyak, de nem az enyémek, csak némelyik. Van olyan tárgy amit nem is ismerek.

Nem vagyok különösebben kimerült, stresszes. A rendes válaszokat köszönöm szépen.

2014. szept. 18. 11:28
 8/9 anonim válasza:
100%
Olvastam róla, hogy a te esetedhez hasonló képi vizualizációk utalhatnak hiperérzékenységre, vagy lehetnek egy későbbiekben kialakuló mentális betegség előjelei. Mindenesetre bizonyított, hogy vannak egyének, akik agya képes érzékelni és átalakítani olyan hullámokat, amik a többség számára érzékelhetetlenek. Személy szerint azt vallom, hogy ez csupán az agy játéka, amitől a legtöbb átélő megijed, ami érthető, hiszen ösztönösen félünk attól, amit nem vagyunk képesek megérteni. Az emberi tudomány még csak gyerekcipőben.
2014. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. Elolvastam és a hiperérzékenység találó rám nézve. Csak tudnám, ez jó vagy rossz nekem. Köszönöm
2014. szept. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!