Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Folyton zajokat hallok, mozog a lámpa, kinyílik a szekrény. de nincs huzat.se szél. mindig félek, mert zörög valami. egyszer ki be kapcsolt a tv. szoktam hallani hmmögést. fehér alakokat szoktam látni sötétben.de néha nappal is. többször volt hogy szellemekkel álmodtam.

mindig félek. volt hogy valaki az ablakban volt de senki más nem látta csak én. 12 éves vagyok.

az előző lakó meghalt kórházban. mindig félek.

segítsetek.

ne nézzetek hülyének lécci. köszi.



2014. okt. 5. 10:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én meg nagyon komolyan mondtam!
2014. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem vicc , veszélyes is lehet

ha sokáig marad a jelenség a házban komoly következménye is lehet

Annyit tudsz csinálni hogy megmondod a szüleidnek és ők kezdenek ezzel valamit ( anno én is mondtam ezeket a szüleimnek , de mindig azt kaptam hogy bebeszéled magadnak )

ha fogékonyak rá , de ezt már csak te tudod :)

2014. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
én már mondtam nekik, de ők azt mondták ne beszéljek már hülyeségeket, meg hogy majd kinövöm és én már rettegek ettől, mert 4 éve ittvan valami és Parázok tőle. ha érdekel mi történik írj privátot és leírom
2014. okt. 5. 16:54
 14/23 Legoman ***** válasza:
Szerintem is szellem lesz ez. Írtam privátban!
2014. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Csakis az alsógatyagnómokról lehet szó!

[link]


Itt a szüleidnek lesz igaza.

Szellemek NINCSENEK.

2014. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
F§§§ ne hidjél dolgokban majd remélem egyszer előfordul veled is.
2014. okt. 7. 15:34
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia.


Médium vagyok ( És nem pénzért szoktam segíteni )


Amit érzek körülötted, de főként a kérdésből és a válaszaidból szűrtem le, az az, hogy fogékony vagy, és félsz.


Félsz, azaz világítasz az entitásoknak.


Én komolyan veszlek, mert már rengeteg hasonló dologgal kerültem szembe.


Első körben keress fel egy papot. Mond el neki őszintén miket tapasztalsz, és legfőképp mi az amitől félsz.

2014. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó, most várod a megerősítést hogy igen azok szellemek, aki nem azt írja az hülye.


Szüleid meg biztosan le akarnak rázni hogy szellemek nincsenek, véletlenül sem lehet hogy azért mondják mert tényleg nincsenek és nem akarják hogy nem létező dolgoktól rettegj.

2014. okt. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hidra12 ***** válasza:

Najó én privátba feleltem neked hogy mi micsoda, amit a te 12éves fejedel nem fogsz fell.

De mostmár tudom hogy ez kamu kérdés és csak egoista középontu vagy mert én szépen feletem és azt irtad hogy megprobálod de semmi. Csak hülyiteni jöttél a jó népet.

Menny vissza minimaxot nézni , az való a magad fajtádnak!!!

Én szívesen felajánlota. Szkeptikus segitségem csak a többi kamu ezo sztorira mész.

Menny le az oldarol ez túl nagy hozád!!!!

Mi ellőt én lennék a hibás akkor irom én szépen feleltem számos embernek privátba de ez. Egy kamu kérdés csak a közép pontba akar lenni a kérdező

2014. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Véleményem szerint ebben nincsen semmiféle természetfeletti. Folyton zajokat hallasz: Nem egyedül élsz a földön. Ki be kapcsol a tv: Áramingadozás. Fehér alakokat látsz: Kintről beszűrődő fények (pl: autó fénye.) Szellemekkel álmodsz: Azért álmodsz szellemekkel mert félsz tőlük. Valaki áll az ablakban: Bámészkodókról nem hallottál?
2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!