Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démoni alku? Hogy is van ez...

Démoni alku? Hogy is van ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Hogy is van akkor ez? Ha eladom a lelkem az mit tesz? Ô fog irányítani vagy szolgálnom kell? És ha igen miben nyílvánul ez meg. Ha pedig nem akkor a halálom után a pokolra kerülök ezt értem és ott? Kínozni fog vagy majd ott kell szolgálnom? Valaki világosítson fel. Nem akaro eladni csak nem értem ezt a részt.

2014. dec. 2. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod eladni a lelked, mert a lélek nem tulajdon. A bal kisujjad sem dönthet úgy, hogy eladja a teljes idegrendszered. Ettől függetlenül még lehet feletted uralmat szerezni, és egyáltalán nem kapsz érte ellenszolgáltatást. A pokol miatt ne aggódj, nem létezik, kivéve ha alkotsz magadnak egyet.
2014. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi de én olyantól várok kérdést aki hisz is benne.
2014. dec. 2. 14:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Félreértesz, ez nem hit kérdése. Nem vagyok szkeptikus. Egyszerűen nem így működik a paktálás.
2014. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ó köszike :) bocsi csak az én olvasói szemszögembôl tényleg szkeptikus hatást kelltett.
2014. dec. 2. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak a vallásokban vagyok szkeptikus, de amiben nem hiszek is meggyőzhető vagyok, ha kapok bizonyítékot. Viszont amit te írtál pontosan a lélek "eladhatatlansága" miatt nem létezik. A lelked egy sokkal magasztosabb, mondhatni isteni hatalmú részed, amit te, emberként nem ugráltathatsz és nem adhatsz túl rajta.
2014. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én pedig ebben nem tudok hinni meg istenbe. Miéry ne addhatnám el? Oké hogy magasabb szintü dolog de attól még a miénk. Mi rendelkezünk felette. A kezem is az enyém és én döbtöm el levágom-e vagy sem.
2014. dec. 2. 15:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne keverd a vallási istent az isteni minőséggel. A lelked eredete szintén nem vallási, hanem egyszerűen feletted álló energia. A kezed a húsod, levághatod. Próbálj kivágni egy darabot a lelkedből Ha az sikerül, elismerem, hogy eladhatod.

A másik probléma, hogy ami befolyást akar feletted, az megkapja, nem kell neki semmiféle alku. Ha te elég erős vagy, hogy elvegyél valamit, miért csereberélnél?

2014. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jogos.
2014. dec. 2. 15:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik neked is egy adott válasz kell, ami nem az enyém, én elmondtam a gondolataimat, majd hátha jön valaki, aki egyetért veled és akkor az hasznos lesz. Szép napot!
2014. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszike :)) amúgy kezdtél megyôzni
2014. dec. 2. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!