Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ettől lehet hiányérzetem?

Ettől lehet hiányérzetem?

Figyelt kérdés
Szinte mindennapos, amikir reggel elindulok a suliba, olyan mérhetetlenül rossz hiányérzetem van. Szóval azlrt lehet, mert akkor nincs velem az angyalom?

2015. jan. 11. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az őrangyalod mindenhol veled van. Én arra gondolok, hogy a számodra biztonságérzetet nyújtó lakást elhagyod, és ebből keletkezik a hiányérzet. Esetleg bármi más ami az otthonoddal kapcsolatos.
2015. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem elvesztettél egy számodra fontos embert. Lehet rég volt, lehet csak nemrég, de annyira erős volt a kapcsolatotok, hogy hiányzik az életedből, ezért minden reggel ébredés után érzed belül az ürességet. Vagy lehet, hogy nem jössz ki jól az osztályoddal, szerintem lehet ez is az ok, hogy bántanak (szavakkal) és hiányérzeted van a családod iránt, mivel ők elfogadnak olyannak, amilyen vagy. Keresd a barátaid társaságát minél többször, járj emberek közé, legyen harmonikus életed, figyelj és törődj magaddal is és ez mind változni fog!
2015. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 11. 18:18
 4/11 Missi_Key ***** válasza:
még az angyalok is gyűlölnek iskolába indulni :"D
2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nézz körül.Lehet, hogy nincs nálad a táskád, vagy papucsban indultál el.
2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces vagy #4-eske, én szeretek suliba járni :)
2015. jan. 11. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Az angyalod mostanában velem iszogat reggelente.Megkért,hogy ne szóljak,de már kezd elegem lenni belőle.Mostanában egész egyszerűen minden kört én fizetek,ha néha-néha ő is kér mondjuk valamit,azt is számlára íratja..szóval kérd számon őt nyugodtan.
2015. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz, legközelebb mellőzd a viccesnek hitt megjegyzést, ez fontos valakinek, erre te viccet űzöl belőle...
2015. jan. 12. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Őrangyala midnenkinek 2 van és állandóan veled vannak. A hiányérzet bármitől lehet. ELvesztettél hozzátartozódat, vagy valakidet a közelmúltban?
2015. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!