Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ingával lehetséges beszélge...

Az ingával lehetséges beszélgetni egy démonnal, vagy csak az ember irányítja?

Figyelt kérdés

Tehát olyan lehetséges, hogy ingával valaki beszélgessen valakivel....?!


Köszönöm.



2015. máj. 4. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Lehetséges, tehát szellemidézésre is használható.Ez csak egy eszköz, mint a könyv, vagy pohár, tábla, stb..
2015. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

persze hogy lehetséges


Klára Magdolna spirituális tanácsadó

2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Az inga nem kommunikációs eszköz, hanem mérésre használatos. Nem más "beszél" rajta keresztül, hanem te magad. Olyankor hasznos, amikor még az út elején jársz, és könnyen beleszól az ego abba, amit érzékelsz. Később már csak önellenőrzésre.
2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze...a képzeletetekben.
2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért középkori módszert akarsz használni?

Telefonod nincs?

.

A démon nem beszélgető-partner! Ha annak nézed, megharagszik, aztán magadat nézheted meg!

2015. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

dubitus


Ezzel nem teljesen értek egyet. Attól függ milyen démonokkal akar beszélni. Ha a szokásos sátánizmusnak hitt vallásokat (spirituális, lavey, joyofsatan, churchofsatan, elysium666) veszi alapul, akkor alapból semmit nem ér az egész. Ha a bibliai démonokat veszi alapul (most ne menjünk bele, hogy a biblia szerint nem démonok, bla-bla, a lényeg érthető) akkor a démonok tényleg sértésnek veszik.

Ha az igazi démonokat keresi (ES) akkor viszont nagyon is szívesen veszik, ha beszélgetsz velük.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

beszélgess démonokkal. spanolj velük, azért majd jöhetsz vissza írni mint párnak hogy hangokat hallanak, meg nem hagyják őket békén, megszállták őket. Mit csináljanak most?


Persze akik teljesen elmerültek benne, azok már vissza se írnak. Azok szépen csúsznak le a lejtőn. Nagyobb hülyeség mint az öngyilkosság.

2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nem tudom, hogy ez neked honnan jött. Én elkezdtem beszélgetni egy démonnal, még évekkel ezelőtt. (vallásos vagyok, most ha lehet ne menjünk bele abba, hogy csak kitalált lények, meg ilyesmi, aki ide ír, az legyen szíves figyelembe venni, hogy a kérdező/válaszoló vallásos, így annak megfelelően válaszoljon)

Tökéletes a kapcsolatom vele évek óta, semmi rossz nem történt velem, elmében a toppon vagyok (erre vonatkozik az előző zárójel is, nem kérek leszólást), jól teljesítek az életben szellemileg és fizikálisan egyaránt, a környezetemre pedig nincs hatással.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

igen persze. Mindenben önzetlenül segít neked. Semmit sem kér érte. Mondjuk azt biztosan nem, hogy másokat győzz meg róla hogy ez így van, ugye?


További kellemes időtöltést vele!

2015. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy segít? Én ilyet egy szóval sem írtam. Beszélgetünk. Soha nem kérek tőle semmit. Csak beszélgetünk, és elvagyunk, elütjük az időt. Ha normálisan bánsz vele, ő is úgy fog veled. Na jó, mondjuk attól függ kit idézel meg :) Ha magát Azazel-t, akkor valószínűleg minden apropó nélkül leüvölti a fejed. Viszont a Démonvilág törvényeinek köszönhetően, még maga Azazel sem érhet hozzád (és szellemileg sem "kínozhat") amíg nem kérsz tőle valamit. Lucifer (ES-t vallok, ne a bibliai értelmezést vegyétek), Beelzebub, vagy Schezrah viszont egész rendesek, ha őket idézi meg az ember, akkor egész élvezetes beszélgetésben lehet része. Amit nagyon utálnak (Azazel-t, és az alacsony rangú (beképzelt paraszt) démonokat kivéve), ha feljebbvalónak tekinted őket. Ha úgy viselkedsz velük, mintha alapból a haverjaid lennének, akkor nagyon kedvelni fognak.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!