Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki idézett már szellemet?

Ki idézett már szellemet?

Figyelt kérdés
aki idézett már szellemet az kérem irja le nekem mert kiváncsi vagyok egy szellem sztorira és nem probálok idézni
2015. jún. 27. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem sokat..

Úgy tűnik hogy milyen izgalmas, hát hidd el nem az.

Halálra untam magam, unalmasak a szellemek semmi értelme nincs beléjük pazarolni az energiád.

2015. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ajánlott levélben küldtem neki idézést. Persze nem jelent meg, így elővezetését rendeltem el.

Üdvözlettel: a gyevi bíró

2015. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laczi Tímea válasza:
A szellemidézés pszichés dolog. A zajokat apró neszeket, amik mindig az alapzajhoz tartoznak ami körülvesz, a szellemidézés közben felélesednek, mert csöndbe vagy és ki vagy rájuk éleződve. A feltett kérdésekre igazából a pszichéd ad választ mégpedig úgy hogy azokat a neszeket erősíti fel ami az adott kérdéshez való megválaszolást segíti. A szellem idézés az elméd játéka, ami hasznos lehet önmagad megismerésében.
2015. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!