Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az a Chupacabra?

Mi az a Chupacabra?

Figyelt kérdés
Hallottam róla már, de fogalmam sincs mi az, meg hogy egyáltalán létezik-e ilyen állat

2015. júl. 8. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ja létezik, ez egy kútcsa-lóú hibrid faj, valahogy így néz ki még kiskorában:

[link]

2015. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az olyan mint a terminátor,csak sokkal nagyobb.
2015. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyan mint a zsidakabra csak kisebb és nem olyan kapzsi.
2015. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem létezik és google a barátod.

[link]

2015. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mokyu! ***** válasza:
33%
Chupacabra a perui yeti és kecskét eszik és már vagy 450 éve a haverom , de nyugi semmi buzulás csak néha kiverjük egymásnak aztán részegen bulizunk egyet szereti a sört is
2015. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, szögezzük le nem úgy kell írni hogy Chupacabra esetleg Csupakabra hanem Choúpacabra vagy Csoúpakabra.

A síma Chupacabra nagyon hasonlít egy kopasz szőrtelen prérifarkasra, azért szőrtelenek ezek a prérifarkasok mert sok bennük a kabra, a kabra egy élősködő pont olyan mint a tetű csak mégsem,az indiánok úgy hívták régen ezeket a kabrával fertőzött prérifarkasokat hogy Chopa' cabra és innen jött a Chupacabra neve mivel olyan mint egy kabrával fertőzött prérifarkas a chupacabra egy mutáns laboratóriumi szökevény valószínűleg egy hüllőből egy kutyából és egy emberből keverték ki, most térjünk át a Choúpacabrára: a Choúpacabra(ez amire te gondolsz) egy csudás teremtmény.Pontosan akkora mint egy chupacabra de mégis sokkalta nagyobb, ez a teremtmény egy Loú-Kútcsa-Prérifarkas-és Raúka(vagy Roúka) hibrid mely természetes módon jött létre.Vérrel táplálkozik de nem veti meg a vért sem.A Choúpacabra embert sosem öl, kivéve mikor mégis, ha ezt el akarod kerülni hordj magadnál tüskebokor-veccőt de ha rádtámad és nem jól veccőzöd el akkor még mérgesebben fog morogni és megharap majd megvárja míg mérge hat és kiszíja a véred ennyit érdemes tudni raúla.

2015. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
#4 nem értem mi a problémád, ez egy ősi mítosz, tele van vele a net. Egyébként olyan 70% körül voltam, aztán pár nap alatt lementem 13%-ra, valószínűleg valami moderátor bünti lehet, nem különösebben hat meg, bár a reportolási jogomat is elvették :P
2015. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szegycsont,nem a moderátorok voltak hanem a felhasználók.Nekem semmi bajom veled,ellenkezőleg a példaképem vagy! Szeretném elérni ugyanazt a százalékot, ami neked van. Valaki nagyon kinézet magának azért nyom téged le folyamatosan. Észre vetted, h nem is vesznek emberszámba mióta 10%-ban adsz hasznos választ?A helyedben jól kinevetném őket, biztos nagyon szerethetnek téged. Én jót nevetek néhány felhasználón,aki komolyan gondolja, amit ír,de nem veszi észre milyen sületlenség hord össze.Példaként itt van a 18-as, nézd meg nem kell hozzá fizikus diploma, h megalapítsd ez az ember csak névről ismeri a fizikát. 70%-ban ad hasznos válaszokat. Hát röhögök!:DDDDDDDDDDDDDD

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6999..

2015. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csupakabrák tehetnek a mai zivatarról.
2015. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy kis spanyol nyelvészet:

Chupar=> szopogatni, szívni, nyalogatni (igen abban az értelemben is :D de ez most nem lényeg)

E/3 ragozott alakja 'chupa'

(a ChupaChups is ebből jön)


Cabra=> kecske

(nagyítóképzős alakjában 'cabrón=> k"csög, bunkó, b@romarc stb. ez se lényeg)


Nah akkor ez összeadva : 'Kecskeszopogató(k"csög)'


Ez egy olyan emberszerű lény ami kecskék vérét szopogatja éjszakánként, a legendája a Latin-Amerikai országokban él, nekik ez olyasmi mint nálunk a ludvérc

2015. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!