Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Leirnatok milyen paranormalis...

Leirnatok milyen paranormalis jelenseg tortent veletek?

Figyelt kérdés
Tortennek velem dolgok itthon amire nem talalom a magyarazatot. Azert szeretnem a torteneteiteket olvasni,hogy megtudjam ilyenkor mi a teendo.

2015. júl. 14. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha valamit nem értesz, és nem találsz rá magyarázatot, akkor az a teendő, hogy nekiállsz konkrét adatokat gyűjteni, és azok segítségével megmagyarázod. És onnantól már nem paranormális az eset, csak érdekes.
2015. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kimentem wc-re, mire visszaértem, elfogyott a söröm :(
2015. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt :D
2015. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban egy perceken keresztül áttetsző adást néztem egy áramra nem kapcsolt, elromlott tv-ben. A szüleim szerint az "árnyékok játékát" láttam, képzelődtem, vagy aludtam. Határozottan emlékszem, hogy egyik sem, bosszantott is, hogy ennyire hül.yének néznek. És nem is ismétlődött meg a jelenség.


Egyszer lottósorsoláson előre bemondtam sorrendben az első három nyerőszámot, a negyediknél helyiértéket tévedtem. Megdöbbentett, honnan tudtam előre, ráadásul soha nem volt szokásom erre tippelgetni. Néha focimeccsek eredményeit, gólszerzőit vagy eseményeit is előre megérzem (nem, nem fogadok rá, annál lustább vagyok, ráadásul amikor próbáltam, sosem sikerült), de főleg jelentéktelen infókhoz jutok így hozzá, és csak nagyon kis időtávra előre (másodpercek, percek).

2015. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Huo Xianren. A paranormális jelenségeket éppen azért nevezik úgy ahogy, mert még adatgyűjtéssel sem vagy képes (a legtöbb esetben) megmagyarázni a történteket és/vagy fizikai magyarázatot adni rájuk. Ha pedig úgy véled te tudod rá a megoldást, akkor írjál neki privátot és kérdezd meg, hogy mi történt vele. Hátha neked menne a segítség nyújtás. Ugyanis az itt történő okoskodás, nem sokat segít a dolgok megoldásában.
2015. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A provokálás sem. Emellett az adatgyűjtést nem feltétlen az elfogadott nyugati tudományos szemléletre értettem, hanem a téma szakirodalmára. Adat az is, ami nem illik bele a jelenlegi tudományos ismeretek körébe.
2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elfogyott a fagyim miután megettem :'(
2015. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Asztráluataztam.

Volt más is de ez volt a legérdekesebb.

2015. júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Papám 2015-ben meghalt. Aznap lementünk a mamámhoz mint mindig iskola elött túrórudiért és mikor oda értünk papám ült a konyhában a széken és mamám szólítgatta hogy: Bandiii Bandii keljél mi van veled? Aztán mama odaadta a rudit közben hívta a mentőket és mikor délután vissza mentünk suli után akkor mondta a mama hogy a papa meghalt leállt a szíve mert amúgy is szívbeteg volt.


Kb 4 éve mamámnál aludtam, egy nyári nap volt, és mivel meleg volt kinyitottam az ablakot. A mamám szobája a mellettem lévő szoba volt ő ott aludt én meg egy másikba ami sose volt használva. Lefeküdtem és behajtottam az ajtót. Egyszer csak kinyílt az ajtó. Nem csináltam belőle nagy ügyet gondoltam biztos csak a huzat. Aztán becsuktam az ajtót de mivel rosszul csukódik megint kinyitódott. Utána kitámasztottam egy táskával hogy me nyitódjon ki. Lefeküdtem és átfodultam az ajtó felé és megláttam amit soha többet nem akarok látni. Egy fehér árny ment el az ajtó elött. Azt hittem a mama az szóltam is hogy : te vagy az mama?

De válasz nem jött és a konyha felé ment az árny szép lassan egy hatalmas nagy fehér árny.


Reggel mikor elmeséltem mamámnak meglepődött és mondta hogy ne féljek mert nem bánt. De a papa sose szeretett minket úgyhogy félek.Mindig elkap a félelem mikor ezt leírom meg azóta nem aludtam ott mamámnál. Ennyi lenne az én sztorim.

2015. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi elirtam 2005-ben.

Elnézést!

2015. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!