Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek? (Folytatás lent)

Szerintetek? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
Ma kiírtam egy kérdést a dohányzás témakörben. "Gyakran cigiszagot érzek. Az ablakok zárva, és a családból senki sem dohábyzik. Mégis olyan intenzíven érzem, mintha valaki mellettem gyújtana rá." Nos, nem dohányzok, ezért tény, hogy érzékenyebb rá az orrom, de zárt ablaknál hogyan érezhetném a cigiszag szivárgását ilyen intenzíven? Néha még anyukám is szokta érezni, de leginkább én. Valaki azt a választ írta, hogy egy elhunyt személy miatt lehet ez, aki egykor dohányzott. Ha bele gondolok, szokott lenni olyan érzésem, mintha nem egyedül lennék, de nem igazán hiszek ezekben a dolgokban. Szeretném a véleményeteket kérni errôl a dologról.
2015. júl. 17. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
abszolút lehetséges (ez a véleményem, én hiszek benne, nem tudom mi másra vagy kíváncsi még esetleg)
2015. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy szellem képes szagokat kibocsájtani? Esetleg el lehetne küldeni? Nem zargatott eddig minket (már ha szellemrôl van szó), de neki nem itt a helye.
2015. júl. 17. 18:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szellem se piszkutáld...
2015. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
igen képes ha nagyon erős entitás de inkább az "agyadat" zavarja meg az ő energiájával hogy azt a szagot érezd könnyebb azt megtenni egy szellemi lénynek aki energiából áll mint hogy a "semmiből" szagot kreáljon
2015. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hol szoktad érezni a szagot? Az egész lakásban vagy csak egy szobában?
2015. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Altalaban a szellemek olyan szagot bocsatanak ki amilyen szagban meghaltak vagy amitol meghaltak.

Pl: egy asszony mindig puskapor szagot erzett es kiderult hogy aki ott lakot lelotek. Es meg sok ilyen esetvan.

Lehet a cigitol halt meg vagy cigizes kozben halt meg az illeto aki ott van.

2015. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5

A szobámban szoktam leginkább, de anyukám is észlelte már sz ebédlôben (én ott nem).

#6

Köszönöm a válaszodat, ez érdekes. :)

2015. júl. 17. 21:34
 8/20 anonim ***** válasza:

6. Vagyok

Egyebkent ez a szag ahogy elojon el is tunik? Volt nincs? Vagy hosszu ideig erezni?

2015. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyjából pár percig érzem, utána el is tûnik. Mintha nem is lett volna.
2015. júl. 17. 22:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Erdekes:D

Szerintem ha erdekel teged ez a dolog kicsit nez utana .

Elozo tulajok stb.

Hatha talalsz valami erdekeset.

Es ha erzed a szagot akkor gyujts egy gyergyat es jarkalj vele. Ha fekete nagyon a gyertya fustje akkor lehet tenyleg szellem:D

2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!