Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láthatott volna valamit a kutyám?

Láthatott volna valamit a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap én ülök a székemben, és telefonoztam,közben tévéztem.

A kutyám feküdt az ágyon, és egyszercsak felkapta a fejét és egy embermagas pontra nézett,és ugatott meg morgott. Nem ijedtem meg, nem tartottam lényegesnek.

De utána jutott eszembe, hogx talán láthatott volna valamit?

Korábban is volt egy ilyen eset kb. 1 éve, de akkor a másik kutyám egy másik lakásban ugatott egy kb 1 méteres szemmagasságban lévő valamire. (Vagy valakire?)


2016. jan. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

A kutya nemcsak lát, hanem hall, és érez szagokat is, százszor jobban mint egy ember!

Pl: a hallásuk oylan tartományra is kiterjed amit az ember már nem hall meg, a szaglásuk meg főleg.


Fogadok ebbe bele sem gondoltál.


Szerintem inkább hallott valamit, vagy érzett szagot, a fejfelemelés pedig egy természetes testtartás, ha "jelző" ugatást végez.

2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vannak emberek aki hisznek a más világban úgy ahogy a szellemek is. sokak hisznek abban h a kutyák látják a szellemeket is. nálunk is sokszor van ilyen helyzet miután tatám elment h felnéz a kutya hirtelen és mintha követné a járását és nagyon sasolja
2016. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hinni bármit lehet.
2016. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
láthatott volna valamit a kutyád de ő inkább megugatta a semmit.
2016. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem megérezte hogy a gazdája fogyatékos, és ezek a vészkiáltásai voltak.
2016. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem vagy tisztában a fogyatékos szó jelentésével akkor meg minek használod?

2016. jan. 3. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megérted milyen értelemben használtam, nem kell felesleges ferdítéssekkel foglalkozni. Nyilván a "köcsög" szó hallatán neked is rögtön az edény ugrik be.
2016. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kutyák igenis látják a szellemeket!

!! Aki nem hisz ezekben annak meg nem kell feltétlenül a másikat ledegradálnia!!!

2016. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegény kutyád fogyatékos,kezeltesd kutya-pszichológussal!

Abból gondolom, hogy szerinted csak látására hagyatkozik ebed, hiszen feltételezed: szaglása nincs. Esetleg szerinted az illatokat/szagokat is látni kéne?

2016. jan. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!