Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természetfeletti...

Yammiforever kérdése:

Hisztek a természetfeletti lényekben? Van velük kapcsolatos élményetek? Negatív válaszokat nem várok.

Figyelt kérdés
Nekem nincs,de nem is nagyon szeretnék.
2016. febr. 6. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek, de csak is azért, mert sok olyannal találkoztam eddigi életem során, amire egyszerűen semmi logikus magyarázatot nem találtam, és mindig kiráz a hideg, hacsak rágondolok akármelyikre! A negatív választ hogy értetted?
2016. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fleurr ***** válasza:
Nem is tudom.. még egyszer se találkoztam egyel sem. Bizonyitékot meg a mai technológiával könnyü hamisítani. Mondjuk azt, h lehet h léteznek, csak még egyet sem láttam.
2016. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

"Hisztek a természetfeletti lényekben?"

Nem - és ez számomra pozitívum.

.

"Van velük kapcsolatos élményetek?"

Igen, van.

Jókat derülök némelyik itt feltett kérdésen.

2016. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BB11 válasza:
Én is hiszek bennük mert itt a kérdés hogy mért ne mivel olyan sok minden van már ebben a világban és bizonyitani is tudják lehetséges hogy azok hamisitványok de én nemhiszem.És hogy volt e tapasztalatom?Igen,volt.
2016. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hiszek, volt természetfelettivel kapcsolatos élményem. Próbáltam racionális választ adni bizonyos történésekre, de nem tudtam. Mikor minden racionális, olyan tényezőt kizárok akkor elkönyvelem paranormális eseménynek.

Már nem tudom, de valamelyik kérdésben leírtam az ajtó ki-be csukódását. Egymás után többször is ki-be csukódott, semmi külső behatást nem találtam.

Huzat egyáltalán nem volt, de egy ilyen erős huzatot, ami az ajtót igy mozgatja, azt meg éreztük volna. Ugyanis a családom összes tagja látta.

2016. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen hiszek.

Láttam már szellemet. Beazonosíthatatlan repülő tárgyat is, bár abból nem sokat láttam. Intuícióm jól működik.


Csak megjegyezném h természetfeletti ugyan úgy természetes, csak a jelenlegi tudomány nem tudja értelmezni/nem ismeri.

2016. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na kezdjem sorolni?
2016. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!