Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa dolgokat találok a...

Labrador1 kérdése:

Furcsa dolgokat találok a lepedőm alatt amiket nem is én raktam oda ki vagy mi teheti oda őket és miért?

Figyelt kérdés
Ez az egész egy pár napja kezdödőtt. Egy hosszabb kirándulás után hazaértem és rögtön lefeküdtem mert hulla fáradt voltam.Eltelt két nap és mikor ujra lefeküdni készültem a lepedöm allat találtam két követ és egy zsirkrétát, mivel szkeptikus vagyok azt gondoltam hogy alvajáro lehettem igy nem igazán izgatott a dolog habár a családom szerint nem vagyok alvajáró. De ma éjjel kettőig olvastam az ágyban amelyben nem volt semmi mármint a lepedő alatt szoval mivel szomjas voltam kimentem vizet inni és visszamentem tovább olvasni az ágyba egy perc sem telhetett el mire észrevettem , hogy van valami a lepedőm alatt nagyon megijedtem a egy csavar egy cipzár és egy sakkfigura találtam és fogalmam sincs ,hogy hogyan erülhetett oda.
2016. febr. 11. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Amúgy szerintem háziállat (ha van) vagy kistesó. Egyébként érdekes hogy pont azok a tárgyak, pont annyi számban és formában voltak ott a lepedőd alatt.

2016. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És lenne még egy tippem, de az egy kicsit más jellegű, így nem merem rögtön leírni. Előbb lenne pár kérdésem, amivel esetleg kizárhatnám ezt a lehetőséget. Ha gondolod Írj üzenetben.
2016. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy kisertet, azaz egy szellem szorakoztat, hogy vedd eszre es segitsd at ot a masvilagra. nem tudom mit csinalhatnal, talan a kovacs magyar andras tudna segiteni.
2016. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy valamelyik családtagod viccel meg, ellenkező esetben csak az alvajárásra tudok gondolni, amire ébredés után már nem emlékszel. Én pár napja néhány gombát találtam reggel a konyhaasztalon és most sem tudom hogyan kerülhetett oda. Átvizsgáltam az egész házat, de semmi nyoma nem volt, hogy valaki bejött volna. Esetleg valamelyik rokonom lehetett, akinek a táskájából kihullottak a gombák, de ez sem igazán valószínűsíthető. Esetleg mégis betörés volt, de a betörők nem elvittek, hanem hoztak valamit. :-)
2016. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de lehet hogy ez csak a kezdet.
2016. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem csak érdekel.
2016. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is, másodjára pontosan hol találtad a dolgokat? Nem lehet, hogy olyan helyen voltak, ahol előtte nem vetted észre, mert nem érintkeztél az ágynak/lepedőnek azzal a részével?

Másodszor, van-e tesód vagy bárki aki közel van a szobádhoz/ágyadhoz?

Mellesleg ezek a te/tesód(ha van) cuccai(d), vagy sohasem láttad őket előtte?

2016. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
B@.zoli! A jó lelkek másképp "szórakoznak". Vigyázz, figyelj... Nem próbáltál idézni meg ilyenek? Paptól tudom, hogy ezek gonosz entitások művei.
2016. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni,vagy lesd ki, hogy ki rakja oda és vicceld meg te is.
2016. febr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Missi_Key ***** válasza:

kamerázd magad.

lehet skizo vagy.

2016. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!