Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szellemet idézni?

Hogyan lehet szellemet idézni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%

Neten, könyvekben ennek rengeteg irodalma van, de óvva intelek attól, hogy pontos tudás, vagy hozzáértőbb ember nélkül kezdj neki. Hallottam már tapasztaltabb embert is rosszul járni, és egyszeri próbálkózókról, kik diliházban kötöttek ki.

Ez persze egyike a legszélsőségesebb példának, de nem oly gyerekjáték, mint ahogy azt filmek sugallják.

2010. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%

könnyen

min 3 ember körbe ültök szellemes könyvbe kinyitod az idézett személyt teszel egy tárgyat ami kötődik hozzá azt a könyvekbe írják gyertyavény sötét és csönd kell hozzá....és akkor kell az idéző szöveg...

én pl leírhatom neked értelmesebbe is..

Kinyitom a szeretet szelleménél a könyvet és mindenki elé egy gyertyát teszek kusba leszünk és mondjuk az idézést...de én nem merem mert hozzám úgyisjönnek hogy nem kérem xD lehet hülyesgének hangzik de az az igazság :/ vagy csak balszerencsés vok hogy mindig életveszélybe vok

2010. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%

az én apukám fiatal korában idézett szellemet.

A következőket tapasztalta:

az asztal(ami kizárólag csak kör alakú csak fa lehet és nem lehet benne szög,se csavar se semmi )

kb 4 cm-t emelkedett és alig lehetett visszaküldeni a gonosz lelket.

apukám úgy érzi, hogy még mai napig is vele van.:S

amugy bármit lehet mondani,bár én inkább könyveket ajánlanék.

2010. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

00:22

Ez olyan hihetetlennek tűnik amit írtál.

Bővítenéd?

2010. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
49%

Talán 17 éves lehetett, amikor ez történt.

Ültek egy kör alakú asztalnál sok gyertya meg minden és mondtak valami szöveget..és felemelkedett az asztal.(temetőben idézték,hajnalban)

Nem tudom én sem ,hogy mi történt nekem is csak ennyit mondott apum:)

2010. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
92%
Ez egy közismert bűvésztrükk, én is rémítettem már halálra vele egy csomó embert. Nem kell mindent elhinni amit az ember lát...
2010. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Én csak annyit tudnék mondani, hogy ne csináld.

Neten is találhatsz leírást és egy csomó újság és műsor is foglalkozik ezzel, de szerintem jobb őket hagyni békében nyugodni. Nekem is volt egy időszakom sok-sok éve amikor akartam, de hál'Istennek akaratunkon kívül nem jött össze!

2010. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

SOHA NE CSINALD!!! TAPASZTALATBOL IROM!!!!!!

El kellett koltoznunk a lakasbol,ahol a baratnoimmel delutanonkent szellemidezessel szorakoztunk. Olyan dolgok tortentek,amik megmagyarazhatatlanok voltak es ijesztoek. Ennek mar 13 eve ,de meg mindig nincs vege, almodok a lakassal minden heten es az ott tortent dolgokkal, ez mar nem is fog elmulni szerintem soha.

2010. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, miket tapasztaltatok, láttatok?
2010. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem szivesen irok errol,mert akkoriban nagyon kikeszultem emiatt. De azert irok egy par dolgot,ami eszembe jut,mik tortentek: Tv magatol ki-be kapcsolt, leestek dolgok, csorompolesek, ajto becsapodasok es nem a szeltol, arnyak a falon, amik mozogtak, ejszaka folyamatos kopogas, almomban,mintha belenyomnanak a parnaba,nem birtam felkelni.Es ezek mindennaposak voltak.

Hivtam hozzaertot magyarazza meg mi tortenik itt es o mondta,hogy a szellemidezes miatt dimenziokaput nyitottam fel es ket eros demon itt ragadt a szombamban. Na nem is kellett tobb, nem sokkal ezutan elkoltoztunk,mar a csaladom tobbi tagja is elkezdte ezeket tapasztalni,ugyanis korabban nem hittek nekem.

Azota is tortenik velem ilyesmi,de mar csak ritkan es tudom,hogy ez is mind amiatt van,hogy nagyon sokat ideztem szellemet. Ugyhogy tovabbra is azt mondom SOHA NE IDEZZETEK SZELLEMET,EZ NEM JATEK!!!! OTT IS MARADHATNAK!!

2010. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!