Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? Mik a szabályok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Médium jelenléte nélkül TILOS! lehet hogy te egy jó szellemet akarsz előhívni, aki létezik is, de ha nem vagytok profik ebben a témában gonosz szellem is jöhet a kívánt helyett. Ez azért veszélyes, mert lehet nem tudjátok elküldeni, vagy megszállhatja valamelyik idéző testét is aki ebbe akár bele is bolondulhat, öngyilkos lehet. Ha egy olyan médiumot hívtok, akiről tudjátok hogy érti a dolgát, akkor nem lehet baj:)
2010. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Hangosan üvöltözni kell a következőt: Szellem, szellem, bújj elő! Így menni fog.
2010. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem se idézz!!!mert nekem rá egy hétre meghalt az uncsitesóm 2 hét mulva meg a dédnagyapám ugyhogy inkáb hagyd az egészet!!
2010. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
médium nélkül is lehet idézni de sztem se idézz
2010. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Akkor most idézek egyet.


,,Egész úton hazafelé, azon gondolkodám..." - Petőfi szelleme...



Még élek. :)

2010. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Idézzek????? . Faluvégén kurta kocsma oda rúg ki a szamosra. Petőfi szelleme. élek
2010. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. szabály: Ne csináld
2010. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!