Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok Magyarországon mondani...

Tudtok Magyarországon mondani olyan embert aki idéz szellemet? Dél, Délnyugat előnyben, de bárhová elmegyek.

Figyelt kérdés
Apukámmal szeretnék beszélni, 6 éve meghalt. Valaki jó szakembert szeretnék, aki tudja is hogy mit csinál. Kb pénzben ez mennyi?

2016. júl. 12. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Horger Antal!

Intelme gyorsan, nyersen ért

a „Nincsen apám” versemért,

a hont

kivont


szablyával óvta ellenem.

Ideidézi szellemem

hevét

s nevét


(J. A.)

2016. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Bárhová elutaznál az egész országon, hogy lenyúlják a pénzedet az olyan emberek, akik csak a gyászodat használják ki? Ez igen sajnálatos dolog.
2016. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Oda írtam hogy valaki jó szakembert szeretnék, aki tényleg tudja is hogy mit csinál. És igen, az egész országot beutaznám csak azért, hogy válaszokat kapjak. Szerintem azt észre venném, ha valaki csak hülyít.
2016. júl. 12. 22:52
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 rohadtul nem vagy vicces:)
2016. júl. 12. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem azt észre venném, ha valaki csak hülyít."


Szerintem meg nem.

2016. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Biztosan fogsz találni ilyen embert. Én lebeszélnélek róla, több okból is, nem az anyagiak miatt. Apukádat nem lehet csak úgy előszólítgani. Valóban megjelenik majd egy szellem aki tud válaszolni, és ismeri apukád dolgait, úgy tűnik majd vele beszélsz. De nem ő lesz az, hanem egy démon, a te életedet viszont nagyon rossz irányba viheti a dolog, mert ezek a démonok a későbbiekben igényt tartanak rád, és megkeseríthetik minden napodat.
2016. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvass utána, otthon is meg lehet őket idézni. (és még pénzt sem kérnek érte)
2016. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te viszont rohadtul hülye vagy.
2016. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én!:D egyebkent meg te magad is meg tudod idézni ouija tablaval nem kell venni meg tudod csinalni magadnak nezz utana!
2016. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
83%
ember nem tud beszelni szellemekel, aki allitja hogy tud az atver, sajnalom
2016. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!