Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már paranormális élményetek?

Volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen érdekel ez a téma és volt is már részem hasonló élményben. Ha te esetleg szkeptikus vagy, légyszíves ne ez alatt a kérdés alatt vívd meg a harcodat! :S

Meséljünk paranormális élményeket!



2016. aug. 9. 08:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Velem még nem volt ilyen, de sajna még nincs válasz pedig kíváncsi lennék.. Veled történt már ilyen? Addig leírnád? :'DD
2016. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát,elmesélem a "kedvencemet" idézőjelben, ez volt a legijesztőbb, ami velem történt. Még kisebb koromban, olyan 10-11 éves lehettem, az unokatesóimnál bújócskáztunk velük meg a húgommal. Emeletes ágyuk volt és egy puha szivacs matracból mindig építettünk egy kis kuckót az ágyra úgy, hogy meghajlítottuk az ágy két deszkája közé és egy ilyen alagútszerű valami lett belőle, remélem érthető. Ennek az egyik végét betoltuk a falhoz, a másikra pedig terítettünk egy lepedőt vagy pokrócot, hogy az legyen az ajtó. Na, és én kitaláltam, hogy oda fogok elbújni, bementem abba a szobába és elkezdtem felmászni az emeletes ágynak a létráján, amikor láttam, hogy a lepedő-ajtót valaki ütögeti belülről. Nem annyira, hogy leessen, de tisztán látszott, mintha valaki csapkodná bentről. Megálltam a létrán és néztem, erre megint csapkodás. Ekkor még nem gondoltam semmire, gondoltam biztos már valaki van bent és azt akarja, hogy ne bújjak oda. Szóval elbújtam máshol és a játék végén meséltem az unokatesóimnak meg a húgomnak, hogy képzeljétek én milyen jól kitaláltam, hogy a kuckóba fogok bújni, de valaki már megelőzött. És így néztek rám és mondták, hogy de hát senki nem bújt a kuckóba..... Te jó ég, annyira megijedtem, hogy utána egy csomó ideig nem is akartam ilyet játszani.
2016. aug. 9. 08:55
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez jó :D

Mi is sokat játszottunk ilyen bunkerest, 7-10 évesen de szerencsére ilyen nem történt. Egy ilyen paranormál történetről tudok, de az sem velem történt, hanem apám testvérével.

Elég fura volt a személyisége, sokan azthitték a drog hatása, de nem drogozott. Elmondása szerint látta a szellemeket, beszélt velük meg látta az emberekben a démonokat. Azt is hallottam, hogy sosem látta senki aludni (gyerekei sem), és hajnal 3kor elment a városba sétálni csak azért, hogy nézze kiben van démon. (Règebben a feleségét is felgyújtotta, mert benne is látott démont.. szerencsére túlélte, ő pedig nem volt beszámítható, úgyhogy pár évre volt bolondok házában is.)

Majd egyenesbe jött de nem sok idő elteltével újra fura lett. Végül mindenkitől elköszönt, azt mondta el kell mennie mert nem bírja és jobb helyre kerül ezt mondták neki a szellemek. Majd kihajtott kocsival egy pláza parkolójából és úgy kitörött a nyaka, hogy csak a bőr tartotta.


Most viszont apám másik testvérének a fia (kb 34 éves) kezd bebolondulni, elhagyta a felesége 3 gyerekkel, amúgy is fura személyiség mivel boncmester és elég rossz lehet mindennap halottakkal dolgozni... Röviden annyi, hogy apám mondta, hogy benne is azt látja mint akiről írtam az elején. De mindig beszél vele, hogy legyen felszabadultabb stb.

2016. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

én régebben furcsa kaparást hallottam a parketta alól, pontosan éjfélkor, minden este


és ha megmertem moccanni elhallgatott, majd újra kapart

mintha valaki ki akart volna szabadulni onnan :(

kb 5 percig tartott majd elhallgatott és következő éjfélkor újra kezdte:(

2016. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
88%
09:56os, Veletlen nem csabai volt a rokonod ?
2016. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
A kedvesemtől kaptam egy 3X2 méteres , finom anyagból szőtt horoszkóp mintás lepelt.Neki ez a tárgy nagyon sokat jelentett, ezért az ágyam fölé raktam, alaposan rögzítve. Egy hétfő reggel összevesztünk, és kértem, hogy soha ne kerüljön a szemem elé. Megígérte, hogy így lesz. Aznap este fél hét körül (tudom, mert akkor kezdődött a híradó)a lepel -miközben az ágyon feküdtem,rám omlott. Baromira nem értettem. Másnap jött a hír, hogy előző este 6 és fél 7 között öngyilkos lett.
2016. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
:(
2016. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
89%
Velem nagyon sok ilyen volt, ezek engem valamiért nagyon szeretnek xd. Nekem a legfélelmetesebb kb fél éve volt, nehezen is tudtam utána sokáig elaludni.. A szobámban aludtam (egyedül alszom, zárt ajtóval), olyan hajnali fél kettő körül felkeltem, mert megszólalt a telefonom, valamilyen értesítést kaptam , de meg se néztem, nem érdekelt, mert nagyon álmos voltam, ezért viisza is aludtam pár perc múlva, viszont volt egy erős fura érzésem is de ez sem érdekelt. Olyan hajnali három előtt lehetett, hogy a hátamon feküdtem és arr ébredtem fel, hog az egész testem belerándul valamibe, és ahogy kinyitottam a szemem egy sötét alakot láttam a szememsarkában a fejem mögött elsuhanni. Utána reflexből hasra vágtam magam, magamra húztam a takarót és eltelt vagy eg perc , mire így felfogtam mivan. Utána átmentem szólni apámnak, hogy hallod láttam valamit, de ő csak aztmondta "jó menyjél vissza aludni" :DD Múltkor meg az volt, hogy a tesómmal a szobájában aludtunk szobafestés miatt, és arra keltem fel hajnalban, hogy valami kapar.. Azthittem, hogy biztos valamilyen bogár, és gondoltam biztos abba marad, de nem, így feloltottam a villanyt és tesómmal elkezdtük keresni, hogy hol van, hogy leüssük. Ezzel csak az volt a baj, hogy egy árva bogarat sem találtunk és eközben végig ment tovább a kaparás. Aztán kimentem a nappaliba aludni mert nem bírtam tovább, annyira irritáló volt. Meg olyan is volt, hogy arra keltem fel szintén hajnalban a szobámban, hogy kopog a radiátor, először zthittem, hogy biztos csak vízz megy bele, de nem maradt ez sem abba és vagy fél órán keresztül pár másodpercenként olyan hangot adott ki, mintha valaki az ujjával kopogtatná, de nem volt ott senki... Meg láttam már hajnalban fényvillanást a szobámban, a falon az ablak felett, meg néha ilyen suttogásokat is hallok, amikor egyedül vagyok itthon vagy éjszaka, meg az a kedvencem, amikor szintén egyedül vagyok itthon és hallom, hogy valaki kinyitja az ajtót, én meg megyek ki, hogy na végre megjöttek anyáék, de sehol senki.. Már eléggé hozzászoktam ezekhez a fura dolgokhoz xd
2016. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
66%
Elnézést a hibákért, siettem.
2016. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi173, de igen, Békéscsabai. Nem tudni mit művelhetett a Csaba center parkolójában akkor, annyit tud mindenki, hogy a kocsi majdnem lezuhant a 2. vagy 3. emeletről, a korlát fogta meg. Valószínű öngyilkosság.
2016. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!