Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézés így lehetséges?

Démonidézés így lehetséges?

Figyelt kérdés
Na szoval. Demont szeretnek idezni itthon szerintem megvan minden tudasom hozza de azert leirom a parametereimet. 40. Szintu wizard vagyok legendary staffal. A tobbi cuccom pedig mint epic. 25. Szintu vedelmi spellel es 30. Szintu fireball spellel rendelkezem. Maximum egy common vagy rare. gyakorisagu demont szeretnek megidezni. Potim van boven szoval szerintem minden adott a sikerhez. Hivok szerintetek sikerulhet? Vagy meg farmoljak es lepjek par szintet elotte?

2016. aug. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez még speciálisan be kell rendezned a helységet ahol csinálni akarod,nem elég 1-2 varázspálca meg mágia sokkal összetetteb dologról van szó mint hinnéd.
2016. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dude, szerintem még farmolj. Nagyobb az esélyed ha spanokkal csinálod, de ők is legyenek minimum 20-as szintűek. Szerintem először maradj a common-nál.
2016. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Vannak kulonleges ereklyeim a szobaba pl egy kecske totem.

2. Sajnos csak warrior es hunter haverjaim vannak :/ ugyebar ok csak minimalisan jartasak a magiaban:( igen csak egy commonal kezdenek aztan johetne egy arcane es egy legendary demon is akar:)

2016. aug. 17. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem sikerülhet, bár egy warlocknak jobban menne. Ők járatosak a démonidézésben. Esetleg nincs warlock barátod?Megkérdezhetnéd hogy elégge ez így.


Meg bemehetnél előtte még pár jóshoz. Tudom, hogy sok goldot kérnek, de megbízhatóak.

2016. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SZücsöm ***** válasza:
Használd a védelem a negatív energiát spellt és akkor általad idézett common démon nem támadhat meg, kivéve ha te kezdeményezel.Ja és egy Pap vagy egy Sötét Pap is jól jöhet.
2016. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Warlockot tudnek petnek venni csak k*r*a draga sajnos es hiaba farmolok a kozeli mezon mert csak nyulat meg neha ozeket tudok hentelni:( ezek meg alig dobnak goldot:((( de itt ahogy olvastam a demonos kerdeseket nagyon sok hozza erto ember van ugyhogy lehet itt talalom meg az emberem:)
2016. aug. 17. 21:28
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
Ugyan már ha keresed biztos találsz pár orkot a környéken értük még a hírnév statt od is növekedni fog ha eleget farmolsz, csak vigyázz mert sajnos bár kártékony egyedekről van szó de mégis védett fajnak vannak bejegyzve ezért a városi őröket kerüld. Remélem segíthettem és sok sikert az ork vadászathoz.
2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vedett fajokat nem vadaszok meg a vegen banolnak:D
2016. aug. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!