Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (kép)

Mi lehetett ez? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap este felébredtem az éjszaka közepén és fura hangokat hallottam. Próbáltam nem odafigyelni rá, de aztán az az érzésem támadt, mintha lenne valaki a szobában. Előszedtem a telefonomat és belevakuztam a sötétbe, mert túl fáradt voltam, hogy felkapcsoljam a villanyt. Ahogy ez megtörtént a hangok abbamaradtak. Visszaaludtam és mikor reggel feloldottam a telefont egy nagyon rémisztő kép fogadott. Nem tudom mi lehetett ez, de nagyon meg vagyok ijedve. Ahogy tudtam eljöttem otthonról és azóta se mentem haza.


Kép: [link]


Látott már valaki ilyet? Mit ajánlotok?



2016. okt. 16. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
49%
ebben mi az ijeszto?en csak egy fenyjelenseget latok.
2016. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
Mondd, hogy ez nem komoly kérdés.
2016. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%
A fényjelenség alatt látok egy embert. Trollszagot érzek.
2016. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Ufó ?
2016. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
en telon nezem.semmifele embert nem latok a szines ize alatt.csak mero sotetseget.
2016. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

5-ös.

Akkor nézd gépen nagyobb fényerővel. Ott a keze meg a feje.

2016. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
nem él még valaki veled? mert lehet, hogy csak hülyéskedett veled...mert ha jobban megnézed a képet akkor ott van rajta egy ember.
2016. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Én eddig nem vettem észre, hogy van ott egy alak. Nagyon remélem, hogy nem valami rokon szivatott az éjszaka közepén (egyedül élek, de van kulcsuk a lakáshoz) mert halálra rémültem. Mondjuk nem vall rájuk az ilyesmi, de majd kiderítem. Azért köszönöm.
2016. okt. 16. 21:38
 9/53 anonim ***** válasza:
80%
Ez a rézfasszú bagoly.
2016. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
nincs esetleg géped/laptopod? mert azon lehet, hogy észre fogod venni. amúgy én se hinném, hogy ismerős vagy valami mert azt azért meghallottad volna, hogy valaki kinyitja a zárat.
2016. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!