Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek kísértetek?

Léteznek kísértetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek?Tapasztaltatok már furcsa dolgokat ezzel kapcsolatban?A többség hisz bennük?
2010. ápr. 26. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Léteznek kísértetek?"

Nem tudom.


"Szerintetek?"

Szerintem elvi akadálya nincs. Nem elképzelhetetlen, hogy a lélek más "vason" is tud "futni", mint az emberi idegrendszer.


"Tapasztaltatok már furcsa dolgokat ezzel kapcsolatban?"

Én még nem.


"A többség hisz bennük?"

A többség most Orbán Viktorban hisz. OVi (egyelőre még) nem kísértet. :DDD

2010. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer tapasztaltam, azóta hiszek, de nem látok minden sarokban szellemet és nem is ezen agyalok folyamatosan.
2010. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is "kísértetek",valóban leledzenek rajtunk kívül egyéb formák is a közvetlen környezetünkben.Ha képesek lennénk magasabb frekvencián érzékelni,nem ilyen lebutítottan,körbenézve igen meglepődnénk.
2010. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Képesek vagyunk. UV/rtg/gamma kamerának, ultrahang-mikrofonnak hívják a meghosszabbított szemünket-fülünket. Ez sajnos nem nyert. :)
2010. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az uv gamma kamerát te viszed magaddal az ágyba nem?
2010. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük! Tuti h vannak..csak még nem tapasztaltam semmi furát :S illetve egyszer láttam egy feketeruhás valakit a szemem sarkából...és sajnos a többség nem hisz bennük :S pedig nem tudom mivel magyarázzák a magyarázhatatlan dolgokat!?
2010. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A megmagyarázhatatlan dolgok mindegyikére, ismétlem, mindegyikére 100%-ban biztos, hiteles, és hihető magyarázatot ad az Egyesített Spagettiszörny Elmélet.
2010. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
tapasztaltam furcsa dolgokat, de nem hiszek bennük
2010. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vizes volt a lepedő pedig nem izzadtam le ez elég furcsa
2010. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Léteznek. Azért ragadtak itt mert befejezetlen dolguk van és nem tudnak megnyugodni.
2010. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!