Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mit jelent? És mit akar?

Ez mit jelent? És mit akar?

Figyelt kérdés

Mivel van egy ilyen kategória, gondolom így tud valaki értelmes választ írni nekem. (Ezt a kérdést már egyszer feltettem.)


Szóval pár hónapja egy (kínai) katonával álmodtam folyamatosan. Szinte a napjait álmodtam, mindig más dolog történt vele. Először nem nagyon érdekelt, de utána elkezdett érdekelni. Utána valamelyik nap kimentem az udvarra és a teraszon láttam ugyanazt az embert, direkt el is fordultam, hogy hátha csak képzelődöm utána visszafordultam és ott volt. És amikor visszafordultam akkor mosolygott kedvesen és mutatta, hogy menjek felé. Én meg mentem, de eltűnt (persze nem aludtam :D). Kb. egy hete megint láttam (nem álmomban) és mintha mutatni szeretett volna valamit, de nem tudom, hogy mit.

Biztos, hogy nem képzelődtem!


Az ne válaszoljon aki nem hisz az ilyenekben és csak csesztetni akar.

13/L


2010. máj. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Szellemre tippelek,de hogy miért bukkant fel az életedben és mit akar tudatni veled,arra neked kell rájönnöd.Figyeld meg jól az álmaid,amikben feltűnik,abból megtudhatod.Pláne,ha sikerülne összehozni egy tudatos álmot és megkérdeznéd őt.

Másik két tippem:őrangyal ,vagy előző élet beli emlék bukkant fel.

2010. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
ez igen!Te nagyon különleges vagy!vedd rá,hogy mutassa meg mit akar,ő egy szellem,aki nem találja nyugtát..
2010. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
100%
szerintem vmmi természetfeletti és elvont dolgokkat jelent pl pszichológia,álom, szellemek
2010. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy valami "súlyos" hibát követett el életében és figyelmeztetni szeretne,hogy a jövőben nehogy Te is elkövesd.Ha viszont az életét álmodod akkor szerintem segitséget kér tőled.Ha ébrenlétben megint látod szerintem kérdezz rá,hogy mit is akar.Az álmaidban lehet a megoldás!Figyelj minden "álom-epizódra"!Ha felébredsz bróbáld őket elemezni,talán segithet.Ó és amúgy,hogy néz ki ez a katona?Kb hány éves lehet?Jónak vagy inkább gonosznak néz ki?Lécci ird le:)
2010. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel gyorsan írd le, hogy mit álmodtál. Egyébként arra, hogy mit akar, tényleg neked kell rájönnöd. Próbáld megkérdezni! :)
2010. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...de írigyellek.:)

Egyértelmű...tuti, hogy valamit akar mondani, de most mondom a szokásos szöveget.: "Arra neked kell rájönnöd." Jó ötletnek tartom, hogy írd le, amit álmondtál. Amikor este lefekszel, gondolj erősen rá, hogy vele akarsz álmodni és beszélgetni akarsz vele.

2010. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) aki gondolja még írhat :)


Annyiból különbözik a többi kínai férfitól, hogy neki szabályos arca van, vagy nem is tudom hogy mondjam :S :D. Hát olyan középmagas, rövid hajú, és amikor lehajtja a fejét és sapka van rajta akkor olyan kis cuki orra van és nagyon óvatos :). Amúgy 25 év körüli lehet. Szerintem jó ember "volt" és becsületes, kedves.


Szerintetek mit szeretett volna amikor csak úgy hívott magához (az úgy volt, hogy kint álltam és hirtelen megjelent)? Mondani akart valamit? Ez most lehet, hogy hülye kérdés lesz, de mi van ha nem tud magyarul, akkor hogyan segítsek neki?

2010. máj. 3. 18:18
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fog szerintem. :) Ha mégsem, lehet, hogy pont arra kell rájönnöd, hogyan érts szót azokkal az emberekkel, akikkel "nem beszéltek egy nyelvet". Persze nem szó szerint. Érted... Csak ezek az álmok lehet, hogy szimbolikusak.
2010. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
17:35ös vagyok.Szerintem,ha nem is tud magyarul akkor is talán van 1 mód,hogy szót érts Vele.Menny be 1 kinai boltba(nem vicc)lehetőleg olyanba ahol az üzletvezető kinai és jól beszél magyarul.Kérd meg,hogy mondja meg,hogy hogy van kinaiul,hogy mit akarsz:)Ha megvan a mondat és "viszontlátod"(a katonát) akkor kérdezd meg Tőle,hogy mit akar és nyújts felé 1 papirt és 1 tollat hátha leirja amit tudni szeretnél.Ha leirta vidd el a papirt a kinai üzletvezetőhöz és kérd meg,hogy forditsa le.Tudom,hogy elég buta ötlet,de jobbat nem tudok kitalálni sorry:(
2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

jajj,emberek,a túlvilágon nincsenek nyelvek!telepátia van!Hallani fogod a fejedben,és ő meg érti a te gondolatodat..de valami rurcsa kapcsolatot érzek,amikor az orráról beszéltél,mintha az arca beugrott volna..egyik előző életemben kínai voltam,és apám sokat vert.Rengeteget dolgoztattak.Ha legközelebb látod,faggasd ki,erősen gondolj arra,hogy "mit akarsz?"

Ami gondolat legelőször válaszként jön,az a tiszta..koncentrálj,kérd,hogy mondja még egyszer,ha nem érted..olyan érzés,mintha rádiókapcsolat lenne..ez a telepátia..néha zajos az adás,de többször kérdezd,amíg nem hallod tisztán..és abszolút nem kell félni,ez egy csodás adottság!Tudd használni!Ha mosolyog,nem gonosz,nem lesz baj!!!

2010. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!