Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti találkoztatok szőrnyel,...

Ti találkoztatok szőrnyel, idegen lényel, hibriddel vagy hasonlóval?

Figyelt kérdés
Köszönöm előlre is !

2017. jan. 21. 18:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Tudnám az ilyen okos emberek mért itt osztják az észt? Kedves "trollok", mi lenne ha olyan témában irkálnátok amiben hisztek is és a kérdésre tudtok válaszolni? Vagy az már túl megterhelő lenne a maradék 2 agysejteteknek? Kedves kérdező, sajnos ha valaki találkozott is, biztos hogy nem fog neked itt élménybeszámolót tartani, ugyanis ezek az unatkozó emberkék csak kifiguráznák, mert máshoz sajnos nem értenek
2017. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam egyel sem, de lehet hogy engem gyíknak néznek sokszor. Nem szeretem ha megbámulnak az utcán, ezért szúrósan rájuk meredek pislogás nélkül. (A hibrid pedig csak annyit jelent magyarul :keverék nem tudom honnan jött ez a fogalom de szerintem nem illik oda) Az is idegen lénynek számít ha szembe jön veled egy kutya az utszán akit még nem láttál? Ami azt illeti én tartok is egy szörnyecskét otthon. Úgy hívom hogy csoki. A szörny elnevezést akkor kapta tőlem amikor két csíkban feltépte a bőrt az ujjamon a kbsztt hegyes fogaival. És ez nem más volt mint egy HIBRID!!! (félig gadona félig patkánysikló perszóna)
2017. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mit nevezel te szörnynek? Ha valaki felfedez pl egy új állatfajt, rögtön szörnynek titulálhatja. Mi volt régen a varánuszokkal? Sárkánygyíkoknak nevezték őket. Az is hibridnek számít egy kriptozoológus szemében, ha egy felismerhetetlenül beteg kutyára találnak. Ezt hívják genetikának. Az állatok is változnak alkatilag. Az emberek is. Teszemaszt ha látnál valahol egy állatot az őskorból azt is idegen lénynek neveznék. Egyszer ÚRLÉNYTOJÁSnak néztek pár fura áttetsző gömböt a tengerparton, és kiderült, hogy egy csigafajta készít az utódainak ilyen tojást, hogy nagyobb biztonságban legyenek. Szóval bármilyen fura dolgot látsz, mindíg kell lennie valami magyarázatnak.
2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!