Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » éjjel világított valami az...

éjjel világított valami az udvaron de nem tudom mi mert nem mertem kimenni megnézni. Vajon mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 12:39
1 2
 1/16 Missi_Key ***** válasza:
100%
Máskor menj ki, mi honnan tudjuk?
2017. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy földönkívüli lény, aki téged választott, hogy megossza veled a tudást a világegyetemmel kapcsolatban, de nem gond, hogy nem mertél hozzá odamenni, még nem álltál erre készen, viszont számíts arra, hogy a jövőben többször is látogatást tesz nálad. Ha majd képes leszel befogadni az említett tudást, te leszel a próféta, aki jó irányba vezeti majd az emberiséget. De ezt a tudást nehogy megoszd majd az emberiséggel, mert annak beláthatatlan következményei lennének, mivel mi még nem állunk erre készen. Akármennyire is kérdezősködünk majd, inkább terelj/süketelj/ködösíts. Csak majd mondd el minden nagyobb a világgal kapcsolatos felfedezésünknél, hogy "óh, hát erről én már régóta tudtam". Különleges vagy, emiatt ne aggódj, nem lepne meg, ha csillaggyerek lennél.

Szerinted mégis mi lett volna? Lehet rendőrök jártak arra és bevilágítottak, vagy akármi.

2017. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Ne menj ki enegem majnem elvittek az ostoba kiváncsiságom miatt !

Én megfólytottam őket és elmentem ,nem hatott rám a' hipnózisuk .

Ha téged akarnak elvinni ,akkór el is visznek .

Menekűlj még tudsz ,mert ha egyszer megvagy ,újra megtalálnak . Ne nézz a' fényre fogj fegyvert és ha látod őket a' szemükbe ne nézz csak őldmeg mindet !

2017. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
bocsánat lehet hülye kérdés volt de nagyon berezeltem
2017. jan. 22. 13:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"nem mertem kimenni megnézni" jellemzően ez a gond ezért van sok megmagyarázhatatlan jelenség, valószínűleg csak felderítés történt ezért ne lepődj meg ha valami eltűnik az udvarból,melléképületből,garázsból de ha legközelebb mégis kimennél akkor vigyél magaddal valami felszerelést de 3vs1 általában nem szokott win-el végződni
2017. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kellett volna kimenned?

Ha láttad, hogy valami világít, akkor van ablak a szobádon.

Elárulok egy titkot: az ablakon nem csak BEvilágítani, hanem KInézni is lehet!

2017. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a konnektorban éjjeli fény. Az ablak nem szemben van vele, hanem vele párhuzamosan. de az udvaron mégis látszik a fénye.
2017. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi lehet az?
2017. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Világito gomba
2017. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamerát kihelyezhetsz
2017. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!