Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mamát láthatja tényleg?

Mamát láthatja tényleg?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 hónapos volt, mikor elvesztettem édesanyám, aki velünk lakott.

Pár hete a kicsim mutogat, és mondja, h mama, puszit küld a levegőbe, reggel mikor kinyitja a szemét, ez az első szava. Hozzá kell tegyem, h reggel mindig anyu vette ki az ágyból, ez egy szertartás volt köztük.

Ha kérdezem, h hol van mama, mutat fel a levegőbe, és mosolyog.

Az az igazság, h anyu halála óta én is tapasztaltam furcsákat, a gyerek takarója át volt víve anyu szobájába, pedig este lefekvéskor a kiságy szélére tettem, egyszer olyan volt, h agyerek dobozából a játékok szana-szét kerültek, a szőnyeg fel volt hajtva, míg ebédeltünk az ebédlőben, és pont előtte raktunk rendet.

Kattogásokat hallok, mintha a konyhában történne valami, de mikor kimegyek nem látszik semmi.

Egyszer a szemem sarkából láttam egy villanást, és az volt az érzésem, h anyu áll ott, de mire odanéztem, nem volt ott senki.


Szerintetek ez valóság? Anyuval mindig nevettük, h ha majd el kell mennie, mindig visszajár, és hagy valami jelet.Ezek lehetnek?


2010. máj. 6. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon úgy néz ki,hogy anyud visszajár:)

De biztos vagy benne,hogy a kisfiad olyankor nem téged szólongat?végül is téged is nevezhet éppen mamának.

2010. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Őszintén szólva nem hiszek az ilyen dolgokban, viszont nagyon sokan átéltek már hasonlókat egy szerettük elvesztése után. Azt mondják, hogy a lélek még a halál után is küztünk van egy ideig. Nem irtad mikor halt meg édesanyád, de ha nem olyan régen, akkor erről lehet szó.

Nekem mikor nagymamám meghalt, szó szerint "körbejárta a rokonságot". Valakinek álmában, valakinek zörejek formájában jelezte, hogy ott van. Ilyet nem hallottam, hogy odébb pakolta volna a tárgyakat a lakásban, de lehetséges hogy ilyen is történhet.

Általában a temetést szoktákn egybehozni azzal, hogy az az az időpont, amikor a lélek távozik és ténylegesen örök nyugalomra tér.

Nem rtad azt sem, milyn idős most a kisfiad, el tudja-e már mondani hogy mit lát, vagy sak mutogat, mert lehetséges, hogy "csak" álmodott a nagyival. Bár ennek érdemes utána járni, vagy nmegfigyelni ezeket az eseményeket, ezek nagyon érdekes dolgok, illetve ha az ember szerettéről van szó, akkor meg még jelértékkel is brhatnak ezeke az események.

P

2010. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Biztos, h nem nekem mondja, engem Ajának hív, apa az Apuuuu.

Lehet, h a másik mamáékra gondol? Mondjuk őket nagyon ritkán látjuk, kb évente 3*, és most múlt másfél éves:)

Még arra gondoltam, h a Kisbencét akarja énekelni, abban van ugye, h ránézett a mamája, nem ismert a fiára, ez az egyik kedvenc éneke.De ott szokta mutatni, rázza a kezét, meg tapsol egyet, mikor oda érünk, h becsukta a kemencét.

Itt meg konkrét puszi van, mikor a levegőbe néz, és mamázik.

2010. máj. 6. 12:14
 4/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Igen, szinte biztos, hogy anyukád a "tettes".

A lelkek saját döntésük szerint maradhatnak még bármeddig ha akarnak (a többség nem akar és "hazamegy"). A korábbi tapasztalataik és jelenlegi gyakorlásuk függvényében különféle módon képesek hatással lenni a mi környezetünkre és változó módon, de képesek lehetnek a kommunikációra is.

A csecsemőknél, kisgyermekeknél viszonylag gyakori az ilyen érzékenység, később kinövik. Anyukád rendkívüli ragaszkodása is elmúlik majd, de addig még legalábbis te beszélhetsz hozzá. Neked most lehetőséged van kialakítani egy jelrendszert, amivel kaphatsz választ pl. arra, hogy "Anyu, te vagy az?" Ha zavaró amit csinál, meg kell neki mondani és meg lehet "beszélni" azt is, hogy pl. hetente egyszer x időpontban őrá figyelsz. Javaslom azt, ilyenkor hogy ülj le csendben egy tükör elé.

Ajánlom ezt a könyvet: Raymond Moody: Kedves kísértetek

és talán ez is jó (ez letölthető):

[link]

2010. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek kb.3 éves korig állítólag"mindent"láthatnak(és mondhatnak előző életekről)érdemes figyelni rájuk.Szerintem egyértelmű,hogy édesanyád"figyelget"a levegőből..főleg,ha beszéltetek róla előzőleg!
2010. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen a gyerekek még tiszták a picik még látnak ilyet.Szerintem is Anyukádat látja nagyon édes lehet ahogy leírtad mosolyogtam.Én hiszem és tudom is h van élet a halál után megtapasztaltam ezt a nagymamámmal kapcsolatban.Mikor ment el Anyukád?Gondolom nem olyan rég valószínű nagyon erős a kötődés a Mama és a kisfiad között és persze köztetek.Szerintem ez valóság:)
2010. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem is anyukád:))
2010. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és azt is, h komolyan vettetek.

Nagyon jó volt olvasni, h szerintetek is anyu.

Karácsonykor ment el, dec.23-án éjszaka, az utolsó szava is azt volt, h kisunokám, nagyon közel álltak egymáshoz, a szeme fénye volt. Hirtelen történt, gyakorlatilag 2 óra alatt, szinte minden előzmény nélkül, itthon halt meg, mire kiértek a mentők, már nem lehetett mit tenni, ezt a szomorú részt azért írom le, mert azt gondolom, h a hirtelenség miatt is lehet, h itt maradt.

Ő tipikusan is az az aggódó fajta volt, gondolom, h most is szeretné látni, h nincs bajunk:)

Ezt a beszélgetést megpróbálom, nyilván üzenni akar valamit, hátha így megtudom.

A linket is köszi:)

2010. máj. 6. 15:12
 9/21 anonim ***** válasza:
sztem is anyud, főleg azt figyelembe véve, amiket te is tapasztalsz, lehet, h a kicsi is látja, de az is lehet, h néha csak ugymond"hiányzik neki, és a mamát akarja" azért szólongatja, nem biztos, h látja, de nem kizárt..:)
2010. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, h hiányzik neki, furcsa is volt, h mikor meghalt, egyáltalán nem emlegette, hetekig. Nem kereste, anyu ágyára nem ült fel, pedig előtte nagyon szeretett anyu mellett üldögélni.
2010. máj. 6. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!