Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már régóta érzem, hogy van itt valaki. Többször is láttam már és beszéltünk is. Csak az a baj, hogy nem értettem mit mond. Egy ideig jobban éreztem magam amikor éreztem, hogy a közelemben van, de most már nem. Már rossz dolgokat csinál és kezdek félni tőle. Mit csináljak?
2010. máj. 6. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy ördög. Onnan lehet felismerni, hogy eleinte jó dolgokat csinál, de aztán kibújik a szög a zsákból, a gonosz lélek nem tudja tovább álcázni magát.

(Csekély díjazás ellenében el tudom űzni.)

2010. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igy van ez egy démon jobb ha nem kötekedsz vele szolj egy szakértőnek
2010. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy beszéltél vele? Hogyan vetted fel vele a kapcsolatot és láttad szemtől szembe, hol és hogyan nézett ki? Mesélj róla bővebben, nagyon érdekel. Milyen rossz dolgokat csinál és milyen jókat csinált régebben?
2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pap-házszentelés.Vagy szenteltviz a démonoknak/ördögnek állitólag égeti a bőrét.Ja és még egy ötlet:tömjén füstölők.Ezeknél jobbat nemtudtam kiatálni.
2010. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De már hónapok óta itt van és eddig nem csinált semmi rosszat és nem is zavart. Eddig kibírta volna?
2010. máj. 8. 13:17
 6/10 kayl18 ***** válasza:

szia


Engem is érdekel mi jókat csinált és miket csinál most ez az alacsony rezgésszámú lény.

Előre is köszönöm válaszod.

2010. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az ilyen engem is nagyon érdekelne nem tudnál leirni részletesen hogy hogy nézett ki?
2010. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kommunikálni kart veled a segítségedet akarta, de lejárt az ideje, ha a léleklánca utolsó darabkája is kezd lebomlani akkor átváltozik. Ilyenkor úgynevezett lidérccé változik, eléggé veszélyes, és nagyon kellemetlen tud lenni ha átváltozott végérvényesen... Nekem egyszer volt szerencsém hozzá... szó szerint belesikított a fülembe.. 3 hétig borzalmasan fájt és semmilyen gyógyszer nem hatott rá
2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne hogy mit beszélgetél vele ugy mond természet feleti dolgokrol beszélgetettek.
2010. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez egy démon!! am miket beszéltetek?
2010. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!