Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormalactivity című film?

Paranormalactivity című film?

Figyelt kérdés
Aki látta, ahoz szól a kérdésem, hogy szerintetek igaz??? azt tudom, hogy pár jelenetben biztosan szinészek játszanak..van olyan amikor, tleg az eredeti videókat mutatják? pl amikor alszanak? (a vége tudom, hogy egy kicsit másképp történt..)
2010. máj. 6. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kitalált az egész történet. A videóban szereplők egy külföldi show műsorba is szerepeltek, h. nem haltak meg csak egy szerepet játszottak.
2010. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elvileg van valami alapja, a kérdésem az mennyi? és ez lehetséges-e. vmi angol nyelvű oldalt találtam wikipédián,nagyából le is fordítottam tehát elvileg igaz.Meg az elején is kiírták, h köszönjük a rendőröknek stb...az esti felvételek sem eredetiek?
2010. máj. 6. 17:51
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Az esti jeleneteknél is a színészeket látni,nézd meg jobban!Amúgy a filmnek 3 befejezése is van,úgyhogy biztos nem igazi.A harmadik meg,hogy az elején az a szöveg csak azért van ,hogy jobban ráhangoljanak a filmre, hogy már az elején izgulj.(Ilyen kitaláció van a Texasi láncfűrészes elején is,csak az ha jól emlékszem videó)

Ne aggódj ,nem igazi :)

2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ohh:( am ismerem a szinészeket akik játszanak, de gondoltam biztos hasonlítanak, és néha igazi:D
2010. máj. 6. 19:13
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
A másik meg az, hogy egy entitás nem tud ilyen szinten megszállni egy embert, max annyit tehet ha megszáll, hogy letört vagy vagy vmi hasonló.
2010. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
71%
nekem tetszett a film :D
2010. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Tudom nem ide tartozik, de jatsszak meg vhol moziban?:)
2010. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én nem tudok róla, nem moziban néztem, de nem hiszem..:(
2010. máj. 11. 16:23
 10/17 anonim válasza:
100%
Szerintem sem igaz történet.
2010. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!