Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Halála előtt látott árnyakat...

Halála előtt látott árnyakat a szeretted? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Az enyém igen. Nézte a kórház plafonját.

Próbált rá ésszerű magyarázatot találni, talán árnyék...

Csak ő látta.

Másnap meghalt.


2010. máj. 7. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én máshogy jártam. Nem tudom, hogy a szerettem látott-e árnyakat a halála előtt, de én már két rokonommal álmodtam, akik rá pár napra meghaltak. Fura.
2010. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam. Lehetséges, hogy ez egy hosszabb folyamat és már kicsit a két világ között volt, ezért nyílt ki a kapu előtte és ezért látta az árnyakat amik gondolom szellemek voltak.
2010. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Páromnál sorozatosan történnek események..

Már naplót írunk róluk..


Az első egy jelenés volt a furdőszobában, egy öregasszony arca kirajzolóott a csempén a gőzből..

2 napra rá tönkrement a mosgógép és a mikró egy ugyanazon napon..


fél évig semmi..


aztán együtt voltunk, és ő látta az ágy mellett állni de én csak hideget éreztem és borzongtam és nem tudtam mitől van lemeredve, nem reagált semmire kb 10 másodpercig, azt hittem már rosszul van..

2 nap múlva tönkrement az 1 hónapos lcd tv..


Akkor 7 hónapig megint semmi


Utánna álmodott ugyanezzel az öregasszonnyal, ami átment valóságba:


Hajnalban álmában megjelent ő felkelt, és az öregasszony az ajtóhoz "vezette" és kifelé mutatott de úgy hogy a keze átment az ajtón..

Az üvegen túl egy felakasztott férfi lógott a diófán..


Párom az ajtó előtt ébredt fel és tért magához..



Azóta ismét "várunk" kb egy éve hogy nem történt semmi..

2010. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
ezt is pont éjjfélkorkell?
2010. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok illúziót rombolni, én is hiszek Földön túli dolgokban, de azt se feledjük, hogy a kórházakban manapság általában teljesen bedrogozzák a halálukon lévőket. "fájdalomcsillapító"...stb
2010. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van az előzőnek. Én is hiszek a szellemekben meg az ilyen dolgokban. Szerintem látják őket...ha nem kórházban halnak meg. Nem vettétek észre, hogy a filmekben is amikor valaki meghal akkor látszik rajta, hogy valamit nagyon néz halála előtt?
2010. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Nagypapam is latott valamit. Vele voltam mielott meghalt, napokig, folyamatosan, es lattam hogy lat valamit. Nezett a plafonra, a falra, mellem, mogem, ram, mikor beszelni mar nem tudott, en akkor is beszeltem hozza. Neha csak hirtelen felnyitotta a szemet es nezett, csak figyelt, es en csak neztem, es tudtam hogy vannak meg rajtunk kivul ott masok is. Eljottek erte azok, akik mar elmentek :(
2010. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem író, három szerettemmel is.

Nem kórházban, nem begyógyszerezve haltak meg, hanem itthon.

2010. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Két hete halt meg a nagymamám. Annyira beteg volt belázasodott hogy be kellet menni a korházba mindennap hozzá. Én nem mertem. Csak anyukám. A nagymamám annyira beteg volt hogy már szenvedett és beszélni se tudott. Anyum megvolt győződve róla hogy a nagymamám férje ott állt az ágy mellet. Ő is meghalt mikor anyukám kicsi volt. Utána soha többé nem látta de a nagymamám mindig arra nézett mikor be ment hozzá anyukám..



22/L

2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Az én papám el is mesélte néhányszor, hogy volt nála az apukája meg az én anyukám (lánya) - már rég nem voltak velünk. Már akkor éreztem, hogy baj van.

Aztán egyik napról a másikra valahogy nem ránk nézett már, hanem úgy át mindenen. Hülyén hangzik, de mintha más dimenziót nézne. És mondta, hogy ott vannak a pillangók, követte is a szemével.

Néhány nap alatt elment...

2010. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!