Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez, mit akar, és hogyan...

Mi ez, mit akar, és hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez volt az első ilyen élményem. Régebben egy kicsit féltékeny voltam, amiért velem nem történik ilyesmi, most viszont azt kívánom, bárcsak ne történne meg.


Kedden kirándulni voltunk a Salamon toronynál, és éreztem azon a helyen valami nagyon furcsát. Nem foglalkoztam vele. Este 11 előtt értem haza, és amikor leszálltam a buszról, hirtelen nagyon félni kezdtem, pedig nem volt rá semmi okom (2-3 percre lakom a buszmegtől, és a környékünk nagyon biztonságos). Olyan érzés volt, mintha valaki jönne mellettem a járdán, és néha hozzámérne. Amikor hazaértem, már megint nem törődtem vele, mert inkább a kirándulásról meséltem a szüleimnek. Álmomban a kiránduláson voltam, a buszon voltunk, és ugyan nem láttam, de tudtam, hogy a Salamon-tornyot hagyjuk el éppen. Mindenki ott volt a buszon, de a busz aljában ilyen lelkek kavarogtak, és mindegyik engem nézett. Szerencsére hamar változott az álom. Pár napig nem volt semmi, de tegnap este, amikor lefeküdtem aludni, meleg volt az ágyam! Erre semmilyen magyarázatot nem találtam, hiszen se én, se más nem feküdt benne, a fűtés sem ment, sőt, nyitva volt az ablak, és egy kicsit hűvös volt. Talán ezért érezhettem melegnek az ágyat..? Nem hiszem, mert nagyon meleg volt. Lefeküdtem, és 1-2 perc múlva éreztem, hogy valami végigsimítja (vagy inkább karmolja, karcolja) a karomat. Pedig csak egy helyben feküdtem, nem tudom, mi lehetett volna az.Nagyon megijedtem, fel is kapcsoltam a lámpát, és inkább elfoglaltam magam valamivel, de végig nagyon féltem, és éreztem, hogy nem vagyok egyedül. De az a legrosszabb az egészben, hogy úgy érzem, ez a valami rosszat akar nekem!


Talán magammal hoztam valakit a toronyból? Hogyan tüntehetném el? Most is érzem, hogy em vagyok egyedül, és félek, hogy ezt nem szabadna leírnom. :( Segítsetek!


17L


2010. máj. 8. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Menj el kuruzslóhoz.Kidobsz egy csomó pénzt ő meg röhög a markába.
2010. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem meséld el ezt egy olyan ismerősödnek, aki hisz az ilyesmiben, és tanácsot, segítséget nyújthat, tehát egy megbízható szakemberhez irányít.

2010. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg igaz lenne? :S

[link]

2010. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A macska?
2010. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
93%

Simán hiszek Neked, sajnos velem is történt már hasonló, és tudom milyen érzés:S:(

Talán tudok Neked segíteni, egyrészt mert jól ismerem ezeket a ’babonákat’, szinte ebben nőttem fel. Másrészt meg mint mondtam átéltem hasonlót:(


Hoszzú lenne itt leírni mindent… H mit tehetsz ellene… meg mi lehet ez az egész… ez nem egyszerű, és nem is tartozik mindenkire....

Azt javaslom, keress meg emailben ha komolyan gondolod… Pár részletet tudnom kell, másképp nem segíthetek.


De ha csak poénnak szántad a kérdést, akkor ne csesszük el feleslegesen egymás idejét…


Dani

2010. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Meséld el minél több embernek. Ezzel elpukkasztod. Anyádnak, legelőbb!


Lehet, hogy a lelkedben hoztál csak félelmet.

Meséld el a sulipszihológusnak, ők gyakran foglalkoznak ezotériával is, vagy ajánlhat valakit.


Ha megint zavar, mond ezt: Az Úrjézus nevében mondom, távozz tőlem, Sátán! Erre békén fog hagyni.

2010. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

figyelj,pénzbe nem kerül,biztos van otthon oregano..állítólag nem bírják,kis zsacsiban tedd a párnád alá.gyújts füstölőt,és égess el egy fehér gyertyát.Ennyit tudok mondani..az önbizalmat pedig egy obszidiánkővel tudod erősíteni,beleteszed tiszta vízbe,egy napig álni hagyod,majd megiszogatod..nem kell félned abszolút..biztos csak figyelmet kér az a dolog..

minden esetre szellemet ne ídézz soha..

2010. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek ezekben a dolgokban és teljesen megértelek. Sokat foglalkozok a szellemekkel. Ne félj tőle! Ha félsz akkor ijesztgetni fog. A szellemek a félelemből táplálkoznak. Olvass bibliát, és jó lenne ha valakivel beszélnél erről, persze akiben megbízol és hinne neked.

Nem akarlak megijeszteni, csak annyit szeretnék mondani, hogy amikor érzed, hogy van ott valaki gyorsan fényképezz le valami azon általában szoktak látszódni. Vagy hangfelvételt is csinálhatsz, kérdezd meg, hogy ki ő és mit akar utána hagyj időt neki, hogy válaszoljon. Ha durvul a helyzet akkor jobb lenne szólni valamelyik szülőnék és egy papnak.

Remélem segítettem. Majd írd meg, hogy mi lett. :)

2010. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
*szülőnek
2010. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vettem ki akkor meg is karmolt ez az "izé".Nem látszott a karmolás nyoma?Szerintem szólj 1 papnak,hogy szentelje meg a házat az távoltartja ezeket a valamiket (tapasztalat:)Ha van olyan ismerősöd aki hisz ezekben a jelenségekben akkor Neki beszélj szerintem először.És ha Neki már volt része ilyesmiben akkor kérdezd meg,hogy hogyan sikerült megszabadulni ettől a valamitől.Ha nincs ilyen ismerősöd akkor marad a pap.
2010. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!