Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az mitől függ hogy látunk-e...

Az mitől függ hogy látunk-e szellemet?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy ha ő akarja csak akkor láthassuk, vagy ha mi tudomást se akarunk róluk venni akkor nem lássuk?
2010. máj. 8. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha hiszel benne,akkor látsz. Szellemek nincsenek.
2010. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én hiszek benne, de még sose láttam...
2010. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Azok a "szellemek", amik a földön vannak, többnyire démonok, akik nem jó szándékúak. Én nem javasolnám, hogy látni akard őket.

Ha már annyira földöntúli lényeket akarsz látni, próbálkozz az angyalokkal.

2010. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A legpraktikusabb ha mesekönyvet olvasol.
2010. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Láthassuk, lássuk? Tanulj meg normálisan írni, ne úgy mint 1 paraszt! (nem rossz szándékból mondom, csak engem nagyon idegesít ez a beszéd...) Amúgy ha nem akarják, hogy lásd őket, nem fogod.
2010. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azt te csak akkor látod ha ők mennek hozzád!
2010. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én már láttam szellemet és hát elég félelmetes volt ha az összeset számítom 7 darabot látam amire emlékszem :(

abbol mind a 7 szer beszartam :D a félelemtöl a szüleim ma hoztak egy régi tükröt remélem hogy nem fog meg rémiszteni a tükör egyébként ha van egy nagyon régi dolgod vagy egy nagyon régi szobor és ha arra mondas egy álldást vagy egy régi tárgyra akkor anak a szelleme elő jön szoval ha beakarsz csinálni akkor ezt csináld a szellemek nem veszélyesek tulságosan de a kisértettek azok már más téma kisértenek és na be is fejeztem mert már be szartam hogy ezt leírta :D

2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallotam hogy akkor látjuk őket mikor a földön ragadtak. Tehát befejzetlen ügyük van és nem tudtak átlépni a fehér fénybe. :D én hiszek bennük. :) de ki tudja.
2010. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a bevitt pia mennyiségétől!
2010. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sok videózás, kevés alvás

ja és dörzsöljed erőssen a szemeidet !!

2010. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!