Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Én miért nem...

Mi lehet ez? Én miért nem tapasztalom?

Figyelt kérdés

A barátomék házában elég különös dolgok történnek. A villanyok fel-le kapcsolódnak, a székek maguktól átrendeződnek, a kulcsokat rendszeresen lehetetlen helyeken találják meg (néha pl a szoba közepén, a nem használt vendégszoba kozepén, a hűtőben stb) Az ajtók ki-be csapódnak éjszaka, rohangálás hallatszik, suttogás, dübörgés.

Viszont a dolog még különösebb része az, hogy amikor én ott vagyok, nem történik semmi. Néha éjszaka a barátom felkelt, hogy figyeljek, mert ő hall valami zajt, de ha felkelek, minden elmúlik. (Azt le kell szögeznem, hogy nem szórakozik, egyrészt látom rajta, hogy nagyon meg van ijedve, másrészt a szülei, a szomszédok, az én szüleim, barátaink is állítják, hogy láttak/hallottak/tapasztaltak ott dolgokat)

Az egyetlen hely, ahol velem is különös események történtek az az a szoba, ahol gyakorlatilag senki sem tud megmaradni, mert mindenki azt állítja, hogy annak a szobának olyan különös, ijesztő "hangulata" van, mintha azt üvöltené, hogy kifelé. Csak akkor mennek oda, ha muszáj, és akkor is jönnek ki amilyen gyorsan csak lehet. Ebben a szobában van több, nyitott tároló szekrény, tele mindenféle kacattal. Még a kapcsolatunk elején a barátom édesanyja megkért, hogy hozzak ki valamit és szólt, hogy az ajtót erősen nyomjam, mert nehezen nyílik. Azt is mondta, hogy ha nem találom meg pár percen belül, akkor hagyjam a fenébe. Én ekkor még semmit sem tudtam a házról, a szobáról. Mikor a kilincsért nyúltam magától kinyílt az ajtó egy nagyobb résnyire(nagyon közel volt már a kezem a kilincshez, de nem értem még el), és úgy éreztem, hogy valami vonz befelé. A szobában olyan jó érzésem volt, mintha valaki figyelne rám, törődne velem. Elkezdtem keresni azt a tárgyat, de sehol sem találtam, már mentem volna ki, mikor hirtelen leesett a polcról. Nem értem, hogyan, mert én nem értem hozzá akkor már semmihez. De nem tulajdonítottam neki különösebb jelentősséget, kimentem, és a barátom anyukájának a kezébe nyomtam a tárgyat. Ő erre elkerekedett szemmel kérdezte, hogy találtam meg, én erre elmeséltem neki mindent az ajtótól kezdve (nem tudom, miért mondtam el, pedig nem tűnt fontosnak, talán az ijedt arca késztetett rá) erre azt mesélte, hogy az ajtó nekik évek óta alig nyílik ki, a szobában rossz érzésük van, és azt az adott tárgyat évek óta nem találták már.. Csak azért küldött be, hogy lássa, én is félek-e ott.

Szóval nem tudom, én miért nem félek abban a szobában, meg úgy általában az egész házban? Mindenki más fél, dolgokat lát, hall, én meg nem.. Mi lehet ez? Mit tehetnék én, hogy a barátomék se féljenek?


2010. máj. 8. 15:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem velük semmit. Ha ennyire parázik az egész család, mért nem adják el a házat és vesznek egy másikat???????
2010. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs pénzük egy másik lakásra.. És nem is nagyon találnának a házra vevőt:( Ezért szeretnék valahogy segíteni, de hogyan?
2010. máj. 8. 16:27
 3/29 anonim ***** válasza:
Talán hívjanak egy papot megszentelni a házat és gyújtsatok megszentelt gyergyákat.Egyik rokonunknak ez segített.Sztem valami tényleg lehet ott.
2010. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A házszentelés tényleg jó ötlet:)Ó és szerintem 1 tömjénfüstölő is jól jön+1 kis üvegbe szenteltviz is.Sok szerencsét:)
2010. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

Ha ez valóban igaz, akkor miért nem telefonáltok valamelyik kereskedelmi csatornának? Imádják az ilyesmit...

Vagy miért nem rögzítetek valamit, és külditek be valahova?



Szerintem azonban vagy arról van szó, hogy a hiszékeny családtagok kölcsönösen elhitetik egymással és veled, hogy ott olyan dolgok vannak, amik valójában nincsenek, és minden érdekes dolgot természetfeletti eleve hókuszpókuszoknak tulajdonítotok, vagy az egész egy ócska kamu.

2010. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Nem szeretnénk közszereplők lenni.. Eddig én sem hittem a szellemekben, most nem tudom, mit higgyek. Elvégre is láttam, amit láttam. A lámpák maguktól való fel-le kapcsolódását nem tudja senki sem képzelődéssel megmagyarázni.

A többieknek: nm veszélyes ez? Nem akarok nekik semmi bajt:(

Egyébként nincs valakinek ötlete, hogy miért áll el minden jelenség, amint én megjelenek(kivéve azt az egy szobát..)? Komolyan nem értem, mitől lehet ez.

2010. máj. 8. 19:20
 7/29 anonim ***** válasza:

"A lámpák maguktól való fel-le kapcsolódását nem tudja senki sem képzelődéssel megmagyarázni."


A kapcsolók is fel-le kapcsolódnak, vagy csak a villanykörték?

2010. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A kapcsolók kapcsolgatják a fényeket. Szóval mondjuk lekapcsolják a lámpát, kimennek, visszajönnek és ég. Ilyen már velem is történt.. Kimentem a szobából, ahol egyedül voltam és lekapcsoltam a villanyt, majd visszafordultam, mert valamit bent felejtettem, és a villany égett.. Ez többször is előfordult. De olyan is volt (ez nem velem történt) hogy valami fel-le kapcsolgatta a kapcsolót, vagy bent álltak a szobában, senki nem állt a kapcsolónál, és felkapcsolódott a nagylámpa.
2010. máj. 8. 20:43
 9/29 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztek a szobába egy bekapcsolt kamerát úgy, hogy a kapcsolót vegye?


Ha ez igaz, akkor ebből milliomosok lehetnétek...

2010. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ahogy észere veszem,itt nem az számítna hogy milliomosok legyenek,meg hogy mindenki tudjon róluk,hanem hogy ezek a jelenségek megszünjenek.

Továbbra is azt mondom hogy szenteltessétek meg a házat!Senkinek semmi baja nem lesz belölle és remélhetőleg használni is fog(tapasztalat).

2010. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!