Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vélemények erről, hisztek az...

Vélemények erről, hisztek az angyalokban?

Figyelt kérdés

Anyukám mesélte hogy amikor a hugomat szülte majdnem elvérzett és majdnem meghalt,spriccelt a vér. Látott egy angyal alakot, ami azt mondta hogy fordítsd el a fejétT És anya elfodította ,ekkor elállt a vérzés és magához tért.

Az orvos miután már jobban lett stb..mondta neki hogy ilyen még nem volt valami csoda történt nem adtak neki 5%-ot a túlélésre.Anya azt mondja mióta ez történt hisz az angyalokban.


2010. máj. 8. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek, ja.
2010. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek bennük :) És az anyukád biztos hogy az angyalát látta. Valószínű, hogy még van valami dolga a Földön, ezért nem halhatott meg.
2010. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az angyalokban! Bármikor kértem, segítettek. Az emberekre valaki mindig vigyáz:)
2010. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne, és a segítségükben!
2010. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Az "angyal" szót én nem nagyon használom, de nem ez a lényeg.

Vannak olyan testetlen lelkek körülöttünk, akik különféle feladatokra szakosodtak. Mindenkinek van "vezetője" is, de vannak külön gyógyító lelkek is, stb.

Hogy ez esetben ki segített, nem tudom.

Valójában és elsősorban mi is lelkek vagyunk, akik lejöttünk ide egy kis "túlélőtáborba", persze ez komolyabb dolog ennél.

2010. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én eddig nem hittem bennük, de most nagyon jó lenne, ha segítenének, úgyhogy ezután én is fogok.
2010. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek bennük:)
2010. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én eddig nem hittem bennük, de most nagyon jó lenne, ha segítenének, úgyhogy ezután én is fogok."


Ha kéred, és jóra éred, segíteni fognak!

2010. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Végeztem angyaltanfolyamot is. Fizikailag érezhetők meditáció közben.
2010. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!én is végeztem angyalkommunikációt,és társulok az előzőhöz!
2010. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!