Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a vérfarkasokról?

Mit gondoltok a vérfarkasokról?

Figyelt kérdés
Kérem szépen azokat akik nem hisznek benne ne írjanak!!!Előre is köszönöm!
2010. máj. 9. 11:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
50%
Jacob téged szeret (ezt akartad ugye??)
2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
58%
most nem piszkálódás vagy ilyesmi, komolyan, de hogyan tudtok ilyenekben hinni?
2010. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
58%
Mi a közös a vámpírokban, vérfarkasban és a télapóban?
2010. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
73%
az hogy egyik sem létezik?:D
2010. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
56%
Farkas és vérfarkas között mi a különbség?
2010. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
60%
az hogy az egyik létezik és a másik meg nem
2010. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Dymo ***** válasza:
69%
most zúztam meg 1et tegnap,még jó hogy nálam volt a rúnakardom,undok egy dögök,mindig megzabálják a kakaóporomat
2010. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
65%
Az még csak egy dolog hogy megeszik a kakaóport, de az ülőkét se hajtják le maguk után!
2010. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
33%

az utolsó vitte a pálmát!szakadok a röhögéstől! :DDD

Nos a vérfarkasokról azt gondolom,hogy a mostani világban nem léteznek(vagy már nem)...Különben a hiradóban is látnánk furcsa vérfarkasokra utaló híreket..Egyszerűen képtelenség lenne titokban tartaniuk a létezésüket..másrészt pedig nem szimpatikusak,szőrösek,és a hold befolyásolja őket,akárcsak egy női nemiszerv! :D

2010. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
50%
hm... mit gondolok róluk? hát biztos nem azt amit az elöttem szólóak írtak -.-" .szerintem igenis léteznek. és az nem fura h. van 1 farkasfogam? és az h. anyum telihold utáni napon mondta h. "tegnap este elkezdtél ugatni.mit álmodtál? ezenkívül ott van az is h. elmentem kirándulni anyuval. ő éppen egy utat keresett amin ki lehet menni az erdőből amikor szó szerint ugy megijedtem h. még sikítani sem tudtam.. kb 2 méterrel elöttem elszaladt 1 nagy szürkésbarna valami..farkas a kedvenc állatom..ezek után nem csoda.. :) és ez nem mese.és nem vicc.és nem hazugság. ez az igaz. 13/L
2010. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!