Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érzem hogy itt vannak. Mit...

Érzem hogy itt vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érzem hogy több lélek is van itt. Fényképeken vannak rajta, amelyek "furcsa" módon eltűnnek, videókon szerepelnek... És hallom hogy szólítgatnak. Egyik kommentbe is írtam, hogy a nevem Rebeka, és egy csomószor hallottam már hogy Rebuska. Kikiabálok ilyenkor anyának hogy mi az, de ő azt mondja hogy nem szólt. Ijesztő. Ilyen ma is volt velem. Meg olyat is szoktam érezni, hogy van valaki a hátam mögött. Többször is megesett velem az, hogy nem vettem észre hogy anya kiment a szobából ( mert az ajtónk "halk" és azzal háttal ülök ) , és én meg mondtam hogy légyszi ne nézd azt amit csinálok ( neteztem ). Odanézek, nincs ott semmi. Olyanokat is érzek, hogy valaki megsimogatja a fejem. Kétszer volt. Éppen csuktam le a villanyt, és éreztem hogy valaki megsimogatott. Meg egyszer amikor már becsöngettek a suliban, és leültem a helyemre. ( utolsó pad ) Éreztem hogy szintén valaki megsimogatja a fejemet, hátranézek, nincs ott senki. Igazából nem akarom hogy elmenjen, csak fel szeretném vele venni a kapcsolatot. Hogyan? Légyszi ilyen "szakembereket" ne ajánlatok .
2010. máj. 9. 14:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

ennek lehet köze hozzá? egyik kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__835390-v..

2010. máj. 9. 14:32
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Két dolgot tudok ajánlani:

1. Kérd az őrangyalod vagy a vallásod istenének segítségét. Ha valóban vannak körülötted lelkek, akinek a jelenléte zavar, akkor ők el tudják űzni, és ne hidd, hogy nem fognak tenni semmit. Akár több angyal segítségét is kérheted, hiszen a feladatuk az, hogy megvédjenek téged.

2. Ha ennek ellenére sem tűnnek el, akkor tényleg nem marad más, csak a szakember. Nem akarlak ijesztgetni, de lehet, hogy tényleg valamilyen betegséged van,amivel jobb nem szórakozni.

2010. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes, hogy mennyi kislány fogékony a nemlétező lényekbe vetett hitre.


Bár lehet, hogy kamu.

2010. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó álomban olyan mintha megmutatta volna hogy ő mindig vigyázni fog rád.Az hogy úgy érzed megsimogatják a fejed ,az is azt mutathatja hogy valóban ő az és szeret és valóban ott van veled hogy vigyázhasson rád.

Ezt gondolom.

2010. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát egyátalán nem kamu az amit én írtam. Megpróbálom megkérni az őrangyalomat. De légyszi 59%-os te ne írj ide, mert már megígérted hogy ebbe a kategóriába többet nem írsz. Már amúgy "találkoztam" itt veled.
2010. máj. 9. 14:53
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
De, pedig neked szakember kellene, sürgősen.
2010. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De mégis hogy kérjem meg az angyalomat? Tegezzem? Magázzam? VCagy hogy?:S
2010. máj. 9. 14:54
 8/28 A kérdező kommentje:
gondolom pszichológusra gondoltál
2010. máj. 9. 14:55
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
ne, pszichiáterre. A pszichológus kevés neked.
2010. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

én is szoktam ilyen marhaságokat érezni, de a simogatás az valójában csak megborzongás. olyan, mint amikor lúdbőröd van, vagy a fejeden, ami ritkább, de nem lehetetlen.

nevemet én is ki szoktam hallani zajokból, nem jelent semmit.

anyukádat nem hallottad kimenni. nagy kaland, én se hallom a tesómat közlekedni, mert olyan csendben járkál, mint egy egér. ezért mondtad anyukádnak, hogy ne nézzen, mert azt hitted a nagy csendre, hogy téged bámul. az ember alapvetően felfigyel a csendre, mert az mindíg jelent valamit. ősi ösztön. ha a tücskök, madarak, majmok elhallgatnak, és csend van, akkor ragadozó jár a közelben.


szimplán paranoid képzelgéseid vannak. középkorban így születtek a kísértet legendák is.


de ha nagyon nem bírod és te inkább ezotériás hajlamú vagy, akkor tegyél egy indián álomfogót/álomcsapdát a szobádba. havonta egyszer tedd tálnyi sóba egy teljes napra, az megtisztítja a negatív energiáktól, a sót dobd ki, azt már ne használd fel újból.

2010. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!