Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért örülne sok ember ha...

Miért örülne sok ember ha különleges képessége lenne?

Figyelt kérdés

Egy csomóan írják hogy milyen jó lenne ha látnák a szellemeket a jövőt meg ilyeneket,miért?

Szerintetek jó az amikor megálmodsz valami szörnyűséget és nem bírsz elaludni és ha látod a szellemeket akkor folyton félsz?


2010. máj. 9. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Azt én sem értem, hogy az emberek miért akarják tudni a jövőt. Ilyenkor elgondolkozom jómagam is, hogy biztos, hogy tudni szeretném mi lesz velem 10 vagy 20 év múlva. Van egy párom akit nagyon szeretek és majd tőle szeretnék gyereket. Mondjuk elmegyek egy jósnőhöz aki tegyük fel igazat mond és elmondja előre, hogy egy másik férfinak fogok gyerekeket szülni akitől 10 év múlva elválok és egyedül halok meg, akkor ez teljesen lelombozna. Arra gondolnék, hogy minek is csinálnék bármit ha úgysem az lesz amit szeretnék.

Szerintem nincs szükségünk arra, hogy tudjuk milyen lesz a jövőnk. Elég ha a jelenben élünk.

A szellemekről meg annyit, hogy örüljön az aki nem látja őket, mivel ez nem móka és kacagás. Elég annak aki így éli mindennapjait, hogy nem szólhat róla senkinek, mert úgy is csak bolondnak néznék őt...

2010. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
De ha tudnánk a jövőt, lehet, hogy tudnánk rajta változtatni.
2010. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok lehet lepontozni:

A jövőbe látással kapcsolatosan, úgy érzem, hogy az emberek alapjában lusták, és szeretik ha az ölükbe hullana sok minden. Ha azt látnák hogy 10 év múlva van kertes házuk, egy jó kis kocsijuk, családjuk, és álom melóval is rendelkeznek, akkor csak ülnének és várnának...mert azt látták... viszont azt már nem látják, hogy az rengeteg munkával is járna.... így hoppon maradnának


Másrészről, akik most rossz anyagi helyzetben vannak, gondolom azért szeretnének a jövőbe látni, hogy kitartást kapjanak, hogy lesz ez még jobb is....


Esetleg, ha látnánk hogy az egyik szertettünk autó balesetet szenved, talán megakadályozhatnánk, vagy ha nem is, akkor ott lehetnénk, vagy hívhatnánk a mentőket...


Utolsó mondatként, pedig azért szeretnének különleges képességet, mert az egyúttal valamilyen hatalom birtoklásával is járna...talán túl szürkék az emberek, ahhoz hogy meglássák a magukban rejlő adottságokat, tehetséget

2010. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha tudnák hogy milyen dolog megálmodni azt hogy pár nap múlva meghal valaki vagy ilyesmi és nem is tehetnek semmit és minden éjjel szoronganak akkor nem akarnának ilyen képességeket.
2010. máj. 9. 20:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor különlegesnek érezné magát. "Nekem feladatom van." "Egyedi vagyok, az emberek fölött állok." Elég hülyeség.:|
2010. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

van aki szerint ez hülyeség de sztem nem. soha nem lehet látni a jövőt. higgyetek hülyének nyugodtan. de h látnánk a jövőt akkor mindent újra megváltoznak.a jövő is. sosem lehet tudni.megsúgom.: velem is történnek mostanában "kissé" fura dolgok.megálmodtam valamit.és megtörtént. nem túl kellemes de legalább úgy intézhetem a dolgaimat h. ne legyenek annyira kellemetlenek ezek az ügyek.


a kérdésre a válasz pedig: igen sok ember lusta és ölbe tett kézzel várják h. a szájukba repüljön a sült galamb...én személy szerint örülök neki h. amit megálmodok néha megtörténik.

13/L

2010. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elmondom hogy anyum régen megálmodott egy csomó mindent ismerőseivel és olyanokkal akiket nem ismert.Egyszer azt álmodta hogy egy barátnőjét megveri az új pasija,anyum mondta hogy vigyázzon de nem hallgatott rá,pár hé múlva szinte agyon verte a pasi és nagyon sok ilyen volt vele most pedig velem kezdenek ilyen dolgok lenni és nagyon rossz.
2010. máj. 10. 14:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember szeret kitűnni a tömegből, más lenni, különlegesebb lenni, mint a többiek.
2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen én is az utolsóval értek egyet,ez csak arra megy ki,milyen jó lenne másnak,különlegesnek lenni.csakhogy ennek is,mint mindennek van hátránya is(másik oldala,ha igy jobb)szóval ez is csak egy ideig lenne olyan marha jó.ha vkinek van rá képessége,hogy meglásson ezt-azt akkor ugyis meglátja mert olyan típusú ha nem akkor nem.ennyi.
2010. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert azt hiszik, úgy sokkal jobb életük lenne.

Pedig nem. Nekem is vannak különleges képességeim. Vámpír vagyok. De még mielőtt azt mondanátok, nem, nem az Alkony miatt. Na de lepontozhattok. Amúgy meg, egyáltalán nem jó ez nekem, mert iskolába kell járnm, és nehéz ellent állni a kísértésnek, annyi gyerekkel együtt, mert simán elkaphatnám őket, és kiszívhatnám a vérüket.....

2010. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!