Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Normális, hogy 30 évesen...

Normális, hogy 30 évesen minden éjjel félek? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
A macskám sokszor figyel éjjel mereven, mintha követne valamit v. valakit a szemével, ahogy végigmegy a szobán. Többször ellenőriztem már, hogy esetleg valami bogarat vett észre, de nem. És ez minden este így van, utálok már lefeküdni aludni, mert rossz érzésem van. Néha olyat is érzek, mintha hideg levegő jönne az arcomra, közben lehetetlen, mert az ablakok zárva, huzat nem lehet. Van, hogy alszunk a cicámmal és egyszer csak hirtelen felkapja a fejét és figyel, balról-jobbra a fejét is fordítja, mintha valaki kimenne a szobából... el se merem mondani ismerősöknek, mert hülyének néznek, de már sokszor annyira félek, wc-re sem merek kimenni.
2010. máj. 10. 08:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
84%

nekem is hasonló problémáim vannak én sose féltem össze költöztem a párommal uj ház uj környék hirtelen félelmek kaptak el,egyik nap már szinte féltem elaludni mert tudtam h a párom hajnali 4 kor kell fel dolgozni megy,én meg egyedül maradok a lakásba.

Sajnos az eredménye az lett hogy pszichológushoz kellet járnom mert hangot halok vagy épp felkellek minden kis reccsenésre elégé kellemetlen,a lakásba egyedül nembirok megmaradni sajnos a kutyámat is haza kellet hozzam anyuékhoz mert a kutyám se marad meg minden éjjel mászkált vagy épp ült a szoba közepén a szönyegen és nézet vmit....

Azóta kezdek nem figyelni semmire igaz hogy ébren alszok :S

hiába probálok nem gondolni semmire vagy nem figyelni semmire de azon vagyok h elkerüljem a gondolataimat ...

Pszichológus azt mondta h ö nem hisz a szellemekben semmilyen dolgoban mind hitt kérdése... sokban nem segített de ez van sok szerencsét a mindennapokhoz:)


20/L

2010. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Lefekvés előtt hagyd bekapcsolva a tv-t vagy egy kis lámpát, tudom nem gazdaságos, de segít, hogy ne vedd észre ezeket a dolgokat. Egyébként egy időben azért volt macskám, hogy minden hangot vagy mocorgást "rá tudjak fogni".
2010. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

hu gyerekek, ez félelmetes.

nekem is volt 1x, akkor több alkalommal, vki halála után


1, szerintem nálatok a házban van vmi.


a pszich,-t nem tartom jó ötletnek, elmondják, hogy meggárgyultunk.

Rosszabb esetben teletömnek gyógyszerrel.


Egyszerűen arról lehet szó, hogy a csöndben több mindent észreveszünk, meghallunk, talán olyat is amit nem kellene.

2010. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
92%

Lehet, hogy csak tényleg képzeled az egészet, a sötétbe az ember nagyon sok mindent "beleképzel".

Én régen halálosan rettegtem a sötéttől, kész rémálom volt este elaludni. De utána beszereztem egy TV-t a hálószobámba és ilyenkor mielőtt elaludnék beállítom az időzítőt fél órára. Megnyugtat a fény, amit ad, és a hangok.

Ma már sokkal kellemesebb elaludnom, és már nem is félek.


Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz. Vagy pedig rakd ki a macskát a szobából, hogy ne hozza rád a frászt.

2010. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
100%
Ém csak a macskára tudok reagálni: Nekünk is van egy macskánk és ha hiszed ha nem 1 hónapban majdnem ugyan azon a napokon elkezd "fújtatni" a nappaliban és mintha követne vkit...Én sose hittem túlságosan a túlvilági dolgokban, de szerintem éreznek vmit a macskák. Bár a mi macsekunk kicsit zakkant is...:)
2010. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
8%
Az a nem normális, hogy 30 évesen hiszel a mesékben... Szellemek, istenek, télapó, mi jön még? húsvéti nyuszi?
2010. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
55%
BTW, ha valami ilyen szuper-lény bántani szeretne, korlátozások nélkül megtehetné bárhol és bármikor úgyhogy ne fossál.
2010. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
14%
szerintem nem normális, kezeltesd.
2010. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Az állatoknak sokkal erősebbek az érzékszerveik, mint nekünk. Nem kizárt, hogy valami olyan csúszómászót vesz észre (akár a sötétben is), amit te nem látsz. Ezt onnan tudom, hogy nekem madaraim vannak, és ők hamarabb veszik észre az apró rovarokat (amik aztán éjjel megcsípnek), mint én, és én sokszor csak akkor látom, hogy tényleg beszabadultak a szobámba, ha nagyon erősen figyelem, hogy ők mire forgatják a fejüket. Persze érzékelhetnek mást is, de a természetfeletti örök vita tárgya marad, mert mindig lesz, aki szkeptikus (csak annak talán nem kéne csak ezért válaszolgatnia ilyen kategóriában, ha csak gúnyolódik, amúgy Mikulás = Szent Miklós = létező személy volt, akkor is, ha nem hiszel a kereskedők által átmaszkírozott verzióban).
2010. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Velem is sokáig ez volt, mikor sötétben aludtam. Így hát már nagyon régóta csak tv-vel alszom el, vagy ha valaki [mindegy h fiatalabb v öregebb mint én] van a szobában. Megnyugtató érzést ad.


13/L

2010. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!