Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Seditsetek! Ezt nem értem nem...

Seditsetek! Ezt nem értem nem hiszi el? Amugy sokszor mondja!

Figyelt kérdés

hát az van hogy múltkor idéztünk szellemet a barátnőmmel és ő nem hisz bnnük ezért nem jött elő?? nagyon sötét volt arra nem lehet ráfogni!!

de azt sem értem hogy akkor haveroméknál (fiú) meg előjöhetett mert ezt nem lehetett megmagyárázni ami történt de ott mindenki hit benn most akkor nekünk mért nem??? 12 L


2010. máj. 13. 15:10
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
tudom rossz játék de gyerek kori kiváncsiságok
2010. máj. 13. 15:11
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű a válasz: nincsenek szellemek! (Túl sok mesét néztél)
2010. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
94%
Szólj a haverodnak, hogy ne ijesztgessen a lepedővel.
2010. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne játszatok, mert veszélyes!
2010. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
Kicsi vagy még, kisgyerek, és a szellemek nem jönnek elő csak úgy, ahogy a bűbájos boszorkákban kicsiszív! ;)
2010. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
anya is azt mondja hogy nem hisz bennük mert nem léteznek de még1-szer ne probáljuk mert veszélyes de ha nem léteznek akkor mi veszélyea?? akkor ezek szerint ő is hisz benk vagy nem? amugy köszi a válaszokat
2010. máj. 13. 16:33
 7/40 A kérdező kommentje:

azért várom a további válaszokat

köszi

amugy mit kell mondani idézéskor? szövegre gondolok nagyon megköszönném ha valaki irna vagy linket adna köszönöm előre is

2010. máj. 13. 16:52
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
15 éves lány vagyok én én érzek a szellemeket és sosem próbáltam ezt meg mert hiába voltak kiváncsi tudtam hogy ez nagyon veszélyes. [link]
2010. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a linket és a választ is. kicsit félek mert hát nem csak én hiszek bennük meg sokszor volt olyan hogy 30° volt otkint és melegem volt és átcspot rajtam egy hideg levegő és irázozott a hideg meg libabörös lettem
2010. máj. 13. 17:42
 10/40 anonim ***** válasza:
61%

Ne akarj szellemet idézni mert ez tényleg nem játék. Ha sikerül a végén vissza is kell küldeni mert különben rajtatok marad és ugye azt nem szeretnéd?

Szóval nem értesz hozzá ezért ne csináld!

2010. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!