Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek miért történt ez?...

Szerintetek miért történt ez? Vhááá mit írjak még hogy hosszabb legyen ez a kérdés?!

Figyelt kérdés

Most hogy így olvastam itt a kérdéseket,eszembe jutott a szellemekről hogy:

1.Azt hiszem 6 éves voltam,amikor egyedül aludtam a szobámban,felkeltem,és ilyen vörös-fekete pontokból álló kis olyan szarvas-árnyékos (máshogy nem tudom jellemezni úgynevezett kis "szörnyeket" láttam.Tudom hogy fent voltam nem álmodtam,felkapcsoltam a villanyt,és már semmit nem volt ott.De amikor lekapcsoltam újra ott voltak.Ilyenkor mindig sírtam és kimentem apuékhoz,és ott aludtam el..:)de szerintetek ezek mik lehettek???


2.Szintén 6 éves voltam,amikor egyszer éjjel felkeltem,és láttam (fent voltam)minden árnyékban volt,és rendesen láttam az ágyamból az ablakra nézve,csak fekete pontokban,ahogy apukámért jöttek ,és hordágyon vitték ki a folyosón.ÉS FENT VOLTAM!!! és nagyon sírtam,és gyorsan kiszaladtam apuhoz,hogy megnézzem hogy él-e még,és megint mellette aludtam el.Furcsa dolgok voltak,mindig féltem a sötétben,de azt 1000000000% hogy fent voltam...de szerintem azért volt a 2.mert apuhoz mindig is jobban kötődtem,és nem tudom mi lenne velem nélküle...

13/L

(ui:bocsi hogy hosszú lett)


2010. máj. 13. 20:18
 1/8 anonim válasza:
66%
Fúú,kemény lehetett a 6. éved!
2010. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de komolyan!Mindenre szín tisztán emlékszem,nem csak képzelődtem.És ha jól hallottam akkor a 6 vagy 5 év alatti gyerekek azok látják a szellemeket(ha vannak)
2010. máj. 13. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

fiatalság, bolondság:)

mikre nem képes a képzelőerő...

2010. máj. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem képzelődés én hiszek benük de soha nem láttam. szörnyeket?? ez egy kicsit viszont furi de nem hiszem hogy hazudnál elmondtad valakinek szülőnek?
2010. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem sem hülyeség... Nem tudom, mit kell rögtön oltogatni az embert.... -.-

Velem is történtek hasonló dolgok...

Óvodás lehettem... (tehát annyi, mint te akkor)

Én mondjuk ördögökkel álmodtam folyamatosan...

De említetted, hogy ébren voltál. Különös...

Sajnos nem tudok választ adni rá...

Én se szeretem, amikor mondok vmit, és rögtön: ááá, biztos csak álmodtad az egészet...

De a szkeptikusak már csak ilyenek:) (Y)

Velem tavaly volt furcsa, megmagyarázhatatlan dolog...

15 voltam... Rendszerint nyáron történtek ezek a dolgok... Amikor apumék egyedül hagytak.

Lehet, szellem van a házunkban xD

De ki tudja???

2010. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

most megdöbbentem mert én is félek a sötétben.talán azért mert én 4 évesen láttam anyukám kutyájának a szellemét.tudom h szellem volt és nem álmodtam én sem..az élő kutyáknak a szemében nem üresség van..

én anyukámhoz kötődök jobban.szintén nem tudom h mi lenne velem nélküle. éééééés énis 13 éves lány vagyok :O

2010. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt lenne érdekes tudni, hogy amikor ilyen dolgokat láttok (mármint nagyon fiatalon) akkor már hallottatok-e a szellemekről, meg ilyenek.. Én például mindig féltem a sötétben, de régen nem is értettem... aztán amikor nagyon utáltam a sulit, mindenféle elmebajt kerestem magamon hogy valahogy felmentessem magam xD na akkor arra fogtam.. és kicsit meg is szűnt.. azóta se szeretem a sulit :XD de már megbékéltem, most is épp egy ilyen kérdésre válaszolok :D szóval ahogy megint elkezdek hasonló dolgokkal foglalkozni, egyre erősödik a sötétben való félelem. Bár logikus magyarázat lehet erre olyan is ami pont igazolja a természetfelettit..

lehet kicsit összeviszsa voltam :D nyomogatták a szellemek is a gépet :D:D

2010. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom....én kis koromban meg voltam győződve, hogy egy kakas van a szobámban, aki meg akar csípni...

Bocs, de nem tudok magyarázatot.

2010. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!