Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi? Konkrétan szellemekre gondolok...
2010. máj. 15. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen, történt.
2010. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan az, hogy aludtam, felébredtem éjjel 3-kor és láttam 1 szellemet, megilyedtem, elfordultam, visszafordultam, és még mindig ott volt.

Aztán már a szívroham kerülgetett, ezért felébresztettem a barátnőmet, aki ott aludt mellettem. (kiskoromban volt ez)

Aztán eltünt a hülye szellem, aki engem bámult.

És utána nem mondtam el a barátnőmnek, hogy mért ébresztettem fel, mert akkor biztos gyogyósnak nézett volna :)

2010. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: gyerekkorban sok mindent nézhettél "szellemnek". Az unokám pl. hetekig őrjítette a szüleit, hogy éjszakánként valaki integet neki kívülről. A végén kiderült, hogy egy nagy fától nem messze van az utcai lámpa és a fa árnyékát látta integetésnek. :)))
2010. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem történt volna,nem is hinnék bennük..de én ide le nem írom mégegyszer,mert egyből megpróbálják megmagyarázni a megmagyarázhatatlant,amit még a tudomány is kutat,de ők tudják,hogy biztos egy mutáns bogár! :D
2010. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
persze, több kép, egy videó, és számtalan "élmény"
2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
23%
igen:D regisztrálni tudtam ide XD
2010. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

igen!



egyszer egy buliban elfogyott a pénzem és nem tudtam venni több sört:(:(

2010. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,magától kinyílt a fürdőszoba ajtó,pedig én bezártam S:
2010. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amikor feltettem a kérdést, nem hülyeségeket vártam! :S

Gratulálok... Tudtál regisztrálni... Képzeld, én is.

Már bocsánat, de nem vagyok kíváncsi a hülyeségedre.

Nem ezt kérdeztem.

A piamániás meg nem jutott sörhöz. De nagy kár! Egy karambolozás kiiktatva!

Na ez már valami....

2010. máj. 17. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha valóban érdekel olvasd el a kis szomorú és megdöbbentő történetünk!Nem kimondottan,szellemekkel kapcsolatos,bár ki tudja!

2002 tavaszán a kedvesem nagymamájánál gyógyíthatatlan rákbetegséget fedeztek fel!A párom(finom,de erős lelkű nő) elvállalta a nagyi óhaját,hogy otthon szeretné tölteni az utolsó napjait,nem is került kórházba egy percre sem ezután.

A nehéz dolgok néhány hét múlva indultak be.A nagyinak állandó erős fájdalmai lettek ,nem győztük kezelgetni,gyógyszerezni,segítségére sietni éjjel, nappal.

És hallgatni a furcsa történeteit...

Mesélt az öreg szekrény tetején üldögélő lila kalapos nőről,aki nem szerette ha a párom sógornője jött látogatóba,egyszer még a kalapját is hozzávágta.

Mesélt a szürke öltönyös dokikról,akik mindig meglátogatják éjszakánként,és akkor az neki milyen jó érzés,milyen nyugodt lesz általuk.Egyszer még a szobánkba is bejött éjszaka(szegénykém már bottal is nagyon nehezen tudott vánszorogni néhány métert) és kitessékelte a "dokikat" tőlünk,hogy ott semmi keresnivalójuk,vele foglalkozzanak(eszembe jutott S. King regénye,a Nem jön szememre álom;nagyon hasonló a regény alapja!A mama nem olvasta!HuH!)

Említettük az orvosnak ezeket a "sztorikat",azt mondta biztos már kevés oxigén jut az agyba,és ez kiválthat hallucinációt!Oké,ez még oké!

Július lett,kemény nyár!A nagyi már nagyon leépült.A párom az esti mosakodáshoz készítette elő a nagyit a szobájában,én természetesen kint az udvaron múlattam az időt,és szívtam idegből a cigiket egymás után!Egyszer csak hangos óbégatás hallatszott az utcáról,ami egyre erősödött.Valaki bajba kerülhetett a közelben,de mivel olyan "cigányosnak" tűnő jajveszékelés volt,gondoltam várok néhány másodpercet nehogy kalamajkába kerüljek.Aztán mikor tisztán kezdett valaki sírva kiabálni,és egyfolytában azt ismételgetni,hogy -"Jaj mami!Jaj mamikám!"-most már cselekedni kellett!

Abban a pillanatban,a barátnőm futva jött ki a házból a kapukulccsal,és együtt mentünk ki az utcára,megnézni mi a baj!

Akkor sok minden megváltozott bennem amit a hiedelmekről gondoltam!

A nagymama ablaka alatt,ami az utcára nyílt,egy hatalmas fekete macska(ritkán látni ilyen nagy termetűt) volt a "kiabáló"!Ránk nézett,elhallgatott és szép lassan elsomfordált a temető irányába(100 méter tőlünk a főbejárat)!A jelenet valószerűtlenségétől még most is borsódzik a hátam,nem tudom felfogni még ma sem,bár hallottam macsekokról,melyek képesek imitálni az emberi beszédet,és tisztán kiejteni szavakat.De pont fekete,nagy,nyugodt mint aki megtette a dolgát,nem ijedt meg,és azt "mondta", és ott ami való, ez félelmetes!

A nagyi másnap este hunyt el,az ágyában, az unokája ölében.

Bocs ha hosszú a történet,de csak így tudom visszaadni a megdöbbenésemet ezeken a "dolgokon"!

Néhány babonának bizony lehetnek alapjai,én már kénytelen vagyok hinni ebben, mert láttam, hallottam ,és nem egyedül!

Minden jót kívánok neked!

2010. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!