Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Szerintem aki azt állítja h idézett az HAZUDIK !! Mondjátok nagyokosok hogykell?....nemfélek semmitöl ,nemérdekel a következmény ,lenyomom akárki szellemét :)
2010. máj. 16. 19:14
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
86%

xD én úgy olvastam h 3 v 4 gyertya kell (nem emlékszem hány!) körbe kell ülni megfogni egymás kezét és úgy! Mi így csináltuk de semmi nem történt...xDDD

de mégis féltünk xDDD

2010. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
41%

egyetértek veled kérdező, nekem is volt egy szellemmániás ismerősöm, aki azt állította, hogy tud szellemet idézni.

Mondtam neki, hogy akkor idézzél.

Erre ő:

"Csak akkor láthatod a szellemeket, ha te is hiszel bennük".

Mondom innentől nincs miről beszélnünk:)


Najó Casper és Hisztis Mirtill léteznek.

2010. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%
Inkább hagyd a szellemeket nyugton,mert Te húzod a rövidebbet...
2010. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
61%
Én is várom, hogy valaki megmondja, hogy kell egy gonosz szellemet idézni, megidézem neki:D
2010. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
"te húznád a rövidebbet " ezakamuszöveg !! nahh de ha amugy is én huzom a rövidebbet kérlek ne féltsél !! :D ha meghalok átmegyek érte de széjjel rugom a seggét !!
2010. máj. 16. 19:32
 6/49 anonim válasza:
79%

Üljetek le 3an, legyen teljes a sötétség, köztetek három gyertya világítson, jelezve, hogy jót akartok. Legyen a gyertya minél világosabb és egyszínű. NE ÉGESSETEK FÜSTÖLŐT!!! Tegyetek középre egy képet a megidézendő személyről, nézzétek, addig, amíg nem kell pislognotok. Ekkor csukjátok le a szemeteket, és koncentráljatok arra a képre. Várjatok, amíg valamelyikőtök hangot vagy érintést nem észlel. Ha elalszik a gyertya, az is jel. Ilyenkor nyissátok fel a szemeteket, fújjátok el a gyertyákat, és ha jól ment minden, beszéljetek a visszatért lélekkel. Halkan, és óvatosan. Ne mozogjatok közben. Mikor végeztetek, köszönjétek meg neki, mondjátok kedvesen hogy térjen vissza. Ezután kapcsoljatok villanyt.


Elméletben így kell! Bár ahol én olvastam ott aztírják, hogy angyon veszélyes.... Nemtom én nempróbáltam!

2010. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
66%
Én tudok neked valakit aki segítene ebben leesne az a kis tinédzser állad azt hiszem.De sajna Te még túl butuska vagy ehhez.Előbb nőlj fel....
2010. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

19:18nak


Már bocs, de tényleg csak akkor láthatod ha hiszel bennük...

2010. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
84%
A SZELLEMIDÉZÉS CSAK NAGYON INDOKOLT ESETBEN AJÁNLOTT, KÜLÖNBEN, HA NEM SIKERÜL VISSZAKÜLDENI, AKÁR AZ ÉLETÜNKKEL IS FIZETHETÜNK!!
2010. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%
szerintetek a szellemek is szexelnek?
2010. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!