Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mindenki érzékeli ( látja,...

Mindenki érzékeli ( látja, érzi, halja ) a szellemeket?

Figyelt kérdés
Én eddig még nem láttam, de kétszer hallottam felvételen ( amit én csináltam ), és a semmiből előjövő szagokat is érzek, ráadásul egy videómon látható egy szellem ( elsuhan ), és egy csomószor érzem úgy hogy nem egyedül vagyok. Mindenki így van, vagy ez egy "képesség"??
2010. máj. 16. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
59%
Nem mindenki, sőt elég kevesen vannak akik érzik a szellemeket. és pl csak néha hideget szoktam érezni csukott ablaknál és ennyi.
2010. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak bemesélitek magatoknak :/
2010. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem mindenki, ugyanis én, és a környezetemben élők 99%-a nem tartozik ebbe a kategóriába. Ez nem képesség, ez betegség, a neve pedig: beteges képzelődés.
2010. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a 21.23.-al. Beteges képzelődés,ha valaki szellemeket lát,vagy beszél velük. Szellemekkel nem lehet találkozni,sem beszélni velük. Csak mostanában divat visszamenni a középkori hiedelmekhez,babonákhoz.
2010. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%

" Nem mindenki, sőt elég kevesen vannak akik érzik a szellemeket. és pl csak néha hideget szoktam érezni csukott ablaknál és ennyi."


Úgy elmennék a házatokba a hőkamerámmal és csinálnék pár képet!

Bár geotechnikusi diplomám van, hőszigeteléssel foglalkozok főként.

Egyrészt baromi rosszul szigetelhet az ablakod, másrészt ha jól szigetelt, akkor lehetnek kisebb hőhidak, ill. az ékeknél és a sarkoknál szokott hidegebb lenni.

És ennek fizikai okai vannak, és azt jelenti, hogy szellemek laknak ott.

Hidd el, ha körbeszigetelnénk nikecell-el a házatokat és kicserélnénk az ablakokat, rögtön megszűnnének a "szellemek".

2010. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Akkor miért történnek velem megmagyarázhatatlan dolgok?? Talán 27 éves fejjel nem igazán képzelődöm. Amúgy ha tudni akarjátok, voltam már pszichológushoz, a képzelődéseimmel, aki azt mondta hogy egy teljesen normális vagyok, és nem tartozom "pszichopaták" közé.
2010. máj. 16. 21:54
 7/30 A kérdező kommentje:
*pszichológusnál. Am utolsó ne itt okoskodj, hanem másik kategóriában!
2010. máj. 16. 21:55
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellett volna lepontozni, csak a kérdésedet válaszoltuk meg normál hangnemben. Ha esetleg nem úgy tetted volna fel a kérdést, hogy "Mindenki...." akkor arra kaptál volna választ amire kíváncsi vagy... így erre a válasz az, hogy "Nem mindenki!" De erre te is rájöttél valószínűleg, nem hiszem, hogy körülötted tényleg mindenki látja a szellemeket. Ha legalább egy kivétel van, akkor már nem mindenki :D
2010. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát én sosem szoktam pontozni. :D
2010. máj. 16. 22:13
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
az is lehet hogy mindenki látja,vagy sokkal többen,mint gondoljuk,csak bemesélik maguknak,hogy képzelődtek,és le van tudva..akkor van probléma,mikor fizikai jelei vannak,pl egy tárgy,vagy épp egy bútordarab hirtelen reggelre máshol van,és akkor elmennek pszichiáterhez,kapnak egy adag nyugitabit,és ha ugyanúgy meg is történne,ráfogják,hogy hallucinálnak,meg hogy stresszesek,és mikor igazán hat a nyugtató,akkor már nem is érdekli őket,mégha maga Jézus Krisztus is jelenne meg előttük.. XD
2010. máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!