Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért félhetek a sötétben?...

Miért félhetek a sötétben? Olya mintha jönne utánam vki. lehet csk beképzelem? De most komolyan.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
rossz a lelkiismereted
2010. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
igen?már 5 éses koromba is rossz voolt.biztos.
2010. máj. 17. 12:19
 3/31 A kérdező kommentje:
bocsi.éves.
2010. máj. 17. 12:19
 4/31 anonim ***** válasza:

kiskorban szerintem normális

esetleg valami rossz történt veled

sötétben megijesztett valaki/valami?

2010. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Ha lakásban vagy, ahol tudod, hogy nincs senki, akkor azzal, ha lekapcsolod a villanyt, vagy besötétítesz egyéb módon, akkor se lesz ott senki, azaz nincs mitől félned. :)
2010. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

egyébként 5 éves gyereknek miért ne lehetne rossz a lelkiismerete?

Amúgy ez mással is előfordul

2010. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez evolúciós viselkedés, mivel az ember nem lát jól a sötétben, a ragadozó állatok meg igen, ezért félünk a sötétben mert nagyobb veszély fenyeget minket, tehetetlenebbek vagyunk.


Manapság nyilván nem a ragadozó állatoktól félünk, de akkor is jobb sötétben óvatosnak lenni, különben nekimegyünk az ajtófélfának.


Miért kell ezt ezotéria témakörbe írni? nem értem..

2010. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
csak azért irtam ide mert a gyerek témakörbe nem irok ilyet.de nem értem ilyen embereknek mint te nem midegy hová irok?
2010. máj. 17. 12:45
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

félek a sötétben -> természetfeletti lények? inkább tudomány témakörbe tartozik -.-

nem tudom hogy vagy te vele, de én nem értem a kategóriaválasztást.


ha pedig nem tartod hasznosnak a válaszomat pontozd le, nem hiszem h a szekrényedben lévő szörnyről akartál volna hallani, mint természetfeletti lény... szerintem az a válasz lett volna haszontalan ...

2010. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
nem mindegy hová irtam.máson lovagoljatok.
2010. máj. 17. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!