Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogy történhetett? Vélemény...

Ez hogy történhetett? Véleményeket kérek!

Figyelt kérdés
na szóval próbálom röviden leírni h mi történt.A házunk amibe most lakunk régen egybe volt egy másik házzal,szóval egyházvolt,most csak a padlás közös.És szerintünk régen meghallhatott ott egy kislány de ezt persze nem tudhatom pontosan de megtaláltuk a régi cuccait elásva a kertbe.szóval nem ez a lényeg de szerintem érdemes tudni a sztorihoz.Tehát nyugodtan voltam a szobába egy csokit ettem,kimentem kajáért,egyedül voltam otthon,és nem viccelhetett meg a tesóm,egy részt mert nemvolt több ilyen csoki otthon másrészt mert biztosan tudom h senki nem volt otthon,szóval megettem mire visszamentem ott volt,mind ha nem ettem volna belőle,eléggé megijedtem kidobtam,lefeküdtem az ágyba tévézni,majd mikor visszanéztem megint ott volt,pedig kidobtam.Ez hogy történhetett?Megijedtem rohadtul,több napig nem aludtam.Aztán azzal nyugtatgattam magam hogy csak barátkozni akar talán a kislány szelleme.A napokba mikor ez történt hangokat hallottam a padlásról is,ami ugye az átjáró a két ház között,ahol lakhatott.És ne küldjetek orvoshoz mert a csokikat a barátnőm is látta,a szüleim,tesóim pedig bizonyítják hogy nem volt belőle több.
2010. máj. 17. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
elég érdekes sztori. ha csokit ad neked akkor olyan rossz nem lehet:D Csak ne démon legyen azok is eleinte jo szándékunak tünnek utána meg megörjitenek
2010. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
démon zaklat.
2010. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Lehet, hogy úgy szeretne veled barátkozni, hogy dolgokat ad neked... De mondjuk, ha látta mennyire megijedtél és még ki is dobtad még is mégegyszer ott volt akkor viszont lehet, hogy íjesztgetni szeretne... Írj ha megint hasonló történik!
2010. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
19%
szerintem arra szeretne rávenni, hogy TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI!!!!!!!!!
2010. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
félnék tőle,fűvel -fával elhesegetném..oregano,levendula,fehér gyertyák,tömjénes füstölő,obszidián elixír,angyalok hívása,mert én nekem ez nem szimpi!!!
2010. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Képzelem hogy milyn sz@r érzés lehet.Irj hogy mi lessz
2010. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csokiosztogató szellem!*-*

Ilyen nekem is kell!

2010. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
74%
Nem akarok kötekedni, de ha egyedül voltál otthon, akkor hogy láthatta a barátnőd a csokikat??
2010. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatna valaki csokit :( :D Amúgy érdekes történet... Milyen cuccait találtátok meg?
2010. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hát logikusan mikor átjött mutattam neki,a családtagok meg megmondták hogy nem volt belőle több otthon.
2010. máj. 18. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!