Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek eröl a...

Mi a véleményetek eröl a rendithetetlen videorol :D szerintettek?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon elgondolkodtattó, ez a kérdés már volt de elakarom mondani hogy engem ez nagyon érdekel ez a téma. És ha ez igaz én várom hogy ezek a lények felfegyék magukat léci írjtaok minél többet , csak anyit kérek azok ne írjanak akik nem hiszenk benne :D


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY&feature=related


2010. máj. 18. 17:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

már leírtam az előzőben is:

azért van benne reláció,amit mond,mégha néhány p*cs is csinálta,akkor is pozitív üzenet a világnak!Nem tűnt fel,hogy az emberek kézzel lábbal próbálják a többit rávezetni a pozitív gondolkodásra,hogy szebb legyen a világ?Én Mellette vagyok az ötletnek,mert ha mindenki elkezd kicsit pozitívabb lenni a másikhoz,valószínű,hogy jobb lessz a világ,mint ahogy a plejádi is megmondta!És most nagyon nem lényeg ám,hogy ki készítette ezt a videót,de nem az volt a célja,hogy röhögjön,hogy ki hiszi el,hanem az,hogy felébresszen minket egy normális viselkedésre.Mégha nem is plejádi.Bár ez a szöveg igen nagy értelemre vall!Aki emberek közül ezt megérti,az jár a helyes úton.Mondjuk én a videó előtt is tudtam,pedig még nem láttam..Az a baj,hogy néhány kommentelő sem látja a fától az erdőt..mondjuk ha nem plejádi embernek(földönkívülinek) adná ki magát,akkor jobban megértenétek a szövegelését?Mert itt csak azon van a hangsúly,amit mond!

2010. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
En a helyedben inkabb a helyesirasom javitasaval foglalatoskodnek, ahelyett, hogy ilyen hulye videokkal pusztitom az amugy sem nagyszamu agysejtmennyisegemet...
2010. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem azért ne haragugy de ha eltudod olvasni és megérted akkor, minek foglalkozol a helyesírásal :D, ahogy nézem te nem használsz ékezeteket utolsó :D
2010. máj. 18. 18:10
 4/26 anonim válasza:
64%
Szerintem azért, amiért én is: gyönyörű a magyar nyelv, megérdemli a tisztelet. Úgy tudod a legjobban tisztelni, hogy helyesen írod le minden egyes magyar mondatodat. :) Szerinted miért tanítanak az iskolában (általánosban főként) nyelvtant? Hidd el, nekik is lenne jobb szórakozásuk, mint a kőfejű nebulókat erre oktatni...
2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyébként dikleksziás vagyok , másrészt ö sem írt helyesen szóval, akinek helyesírással foglalkozik, az keresen egy olyan kérdést ami a helyesírásal foglalkozik.
2010. máj. 18. 19:16
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a videó, és annyira lekötött hogy az 5. rész végéig megnéztem az összeset.

Az egésznek az üzenete a lényeg: pozitív gondolkodás és szeretet.

2010. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Valamit kifelejtettél a meditációt :D
2010. máj. 18. 19:26
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam aki feltette ezt a kérdést. :) Örülök neki, hogy te is ezt tetted! Pont azért mert bennem megindított valamit, hogy lehet amit mond az igaz. Ez nem azt jelenti, hogy minden szavát elhiszem de az emberek egyes dolgokban tényleg furán gondolkoznak. Ami nekem egyértelmű abban sokan nem is hisznek. Mint pl h van lelkünk.
2010. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, ha nem tűnt volna fel a 2. csak poénkodott azzal, hogy nem írt ékezetet és jobb lesz, ha belehúzol nyelvtanból.

Másrészt a videóval kapcsolatban: Megnéztem az első részét és valamely szinten igaz, tényleg a pozitivitásra kell törekedni. Viszont az a dolog, hogy rabságban és tudatlanságban tartanak minket eléggé összeesküvés szagú. Nem hiszem, hogy földönkívüliek feltudnának tenni egy videót a YouTube-ra , vagy hogy ezernyi űrhajó lepné el az égboltot, amikor a naprendszerben még bacilusokat vagy más élőlényt sem találtak a Földön kívül. Szóval ne ilyen hülyeségeken járjon az eszed, hanem készülj a nyelvtan dolgozatra.

2010. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

:D utolsonak üzenem hogy folyamatosan tanulom a nyelvtatnt dikleksziás vagyok bocsi :DDDDD

Hát majd meglátjuk hogy mi lesz ebböl a videobol

Ha belegondolunk szinte minden honapban vanak földrengések világszerte és nagyon nagyok, Most is magyarországon mi van már nem télen kellet volna esni a sok csapadéknak? most meg nyár elején esik ha ti is észre vetétek akkor láthatjátok hogy az idő elcsuszik önmagátol.

2010. máj. 18. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!